FB pixel TP pixel
Netflix překvapivě láká na dalšího Zaklínače. Geralta nahradí drsné ženy © Netflix

Netflix překvapivě láká na dalšího Zaklínače. Geralta nahradí drsné ženy

Netflix si pro nejrychlejší diváky nakoukávající druhou řadu Zaklínače připravil krásné závěrečné překvapení v podobě první upoutávky na seriál The Witcher: Blood Origin.

Filmové novinky

Ačkoli Netflix teprve v příštím roce začne natáčet třetí řadu Zaklínače s Henry Cavillem v hlavní roli, fanoušci Kontinentu nemusí smutnit. V roce 2022 totiž dorazí prequel jménem The Witcher: Blood Origin, který se bude odehrávat 1200 let před příběhem Geralta z Rivie, když bude vyprávět příběh z doby takzvané „konjunkce sfér“, která vedla ke spojení světů lidí, elfů trpaslíků a nestvůr, což v důsledku zapříčinilo i zrození prvního Zaklínače. Jednu z hlavních rolí má mít v příběhu i elfka Éile, divoká válečnice s hlasem bohyně, která opustila svůj klan. Ta se vzdala vysoké pozice po boku královny, když následovala svou touhu a srdce a stala se nomádskou hudebnicí. Jenže spojení kontinentů ji donutilo opět tasit meč. Pro věrné fanoušky, kteří již nakoukali druhou řadu Zaklínače (dostupná je od pátku 17. prosince), si pak Netflix připravil první krátkou upoutávku, jež naznačuje, že o akci nouze rozhodně nebude. A Michelle Yeoh bude zase jednou pořádně nakopávat zadky. Nádhera.

 15 228 zobrazení   204 se líbí
První fotky dětí z Pottera po 20 letech: Jak vypadají Draco, Ginny a další?
První fotky dětí z Pottera po 20 letech: Jak vypadají Draco, Ginny a další?
17.12.2021 15:00:00 | Filmové novinky

Novoroční speciální setkání hvězd Harryho Pottera dostává pořádné obrysy. A dětští herci se po 20 letech pořádně proměnili.

Režisér Duny natočí jedno z nejkultovnějších sci-fi všech dob
Režisér Duny natočí jedno z nejkultovnějších sci-fi všech dob
17.12.2021 7:00:00 | Filmové novinky

Denisi Villeneuveovi se evidentně v žánru sci-fi zalíbilo. V rozmezí 4 let se pustil do třech projektů, které adaptovaly kultovní sci-fi romány, aby si jako svůj další film vybral jinou klasiku žánru, které hodlá dodat svou vizi.

Kdo může za smrt Božského v Sexu ve městě? Rotoped rozhodně ne
Kdo může za smrt Božského v Sexu ve městě? Rotoped rozhodně ne
16.12.2021 9:00:00 | Filmové novinky

HBO GO se rozhodlo svým předplatitelům nadělit předvánoční dárek v podobě nového seriálu A jak to bylo dál..., který rozšiřuje svět oblíbeného Sexu ve městě (1998–2003). Novinka z produkce HBO své diváky rozhodně nešetří a hned v prvním díle zabíjí jednu z hlavních postav.

Druhá řada Zaklínače sbírá nadšené ohlasy. Proč jedničku strká do kapsy?
Druhá řada Zaklínače sbírá nadšené ohlasy. Proč jedničku strká do kapsy?
15.12.2021 7:00:00 | Filmové novinky

První diváci měli možnost vidět úvodních šest epizod hitového fantasy Zaklínač s Henrym Cavillem v hlavní roli a jejich reakce jsou z valné většiny extatické. Co se jim na pokračování tak líbilo?