FB pixel TP pixel
10 Items or Less
10 Items or Less

10 položek a méně

10 Items or Less
USA | 2006 | Romantické filmy | Vztahy | 81 minut

Bývalá filmová hvězda z béčkových filmů, se vydává na soukromý výzkum do jednoho supermarketu na pokraji města. Pro svoji budoucí filmovou roli chce muž načerpat inspiraci, dobře poznat prostředí i vystupování lidí, kteří zde pracují. V obchodě jej okamžitě zaujme prodavačka Scarlet, která pracuje u...

Bývalá filmová hvězda z béčkových filmů, se vydává na soukromý výzkum do jednoho supermarketu na pokraji města. Pro svoji budoucí filmovou roli chce muž načerpat inspiraci, dobře poznat prostředí i vystupování lidí, kteří zde pracují. V obchodě jej okamžitě zaujme prodavačka Scarlet, která pracuje u pokladny 10 položek a méně. A protože mu je sympatická, začne se jí plést do života.\r Křehký, velice příjemný nezávislý snímek, plný pozitivních výbojů, natočil podle svého scénáře zkušený režisér Brad Silberling, jenž je podepsán pod hollywoodskými tituly Casper, Město andělů, Půlnoční míle, Řada nešťastných příhod. Příběh vyprávěný jednoduchou formou i stylem, balancuje na pomezí jemné komedie a ztišeného dramatu. Zaujme vynikajícími trefnými i vtipnými dialogy, stejně jako charismatickým výkonem známé hollywoodské hvězdy, Morgana Freemana v hlavní roli.

Hrají: Paz Vega, Morgan Freeman, Bobby Cannavale, Anne Dudek, Jonah Hill, Leonardo Nam, Kumar Pallana

Režie: Brad Silberling

IMDb  67 % Kinobox  67 %

10 položek a méně online

Sledovat 10 položek a méně online můžeš na Filmbox+, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 10 položek a méně online, zda je ke stažení a zda má 10 položek a méně dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Stream
Stream
od 2. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

10 položek a méně recenze a hodnocení

Ve filmu 10 položek a méně hrají Paz Vega, Morgan Freeman, Bobby Cannavale, Anne Dudek, Jonah Hill, Leonardo Nam, Kumar Pallana.

Film 10 položek a méně režíruje Brad Silberling.

Film 10 položek a méně má 81 minut.

Film 10 položek a méně můžete vidět na Filmbox+, Stream.

Film 10 položek a méně je online na Filmbox+, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.