FB pixel TP pixel
In Gold We Trust

600 kilo zlata

In Gold We Trust
Francie | 2010 | Dobrodružné filmy | 100 minut

Zvítězí touha po bohatství nad základním lidským instinktem? Společnost Canadian Gold těží zlato v povodí řeky Essequibo v Guyaně. Její ozbrojené gerily terorizují usedlosti drobných zlatokopů a snaží se je vyhnat z nalezišť. Virgil, pilot vrtulníku, který zásobuje tábory prospektorů, tyto praktiky ...

Zvítězí touha po bohatství nad základním lidským instinktem? Společnost Canadian Gold těží zlato v povodí řeky Essequibo v Guyaně. Její ozbrojené gerily terorizují usedlosti drobných zlatokopů a snaží se je vyhnat z nalezišť. Virgil, pilot vrtulníku, který zásobuje tábory prospektorů, tyto praktiky dobře zná. Po letech úmorné dřiny teď zatoužil po větší rybě - láká ho zlato, které společnost ukrývá ve svých sejfech. S přáteli proto vymyslí plán, který měl rozhodně šanci na úspěch… Jejich helikoptéra však musí i se vzácným nákladem nouzově přistát a oni se ocitají uprostřed zeleného pekla. Další cestu deštným pralesem pak provází všudypřítomné nebezpečí. Kromě obtížného hmyzu a jedovatých hadů jsou to především jejich pronásledovatelé, kteří chtějí ukradené zlato dostat za každou cenu zpět.

IMDb  45 %
Voyo
Dobrodružné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

600 kilo zlata online

600 kilo zlata online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

600 kilo zlata obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 600 kilo zlata, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 600 kilo zlata postavy.

600 kilo zlata recenze a hodnocení

Ve filmu 600 kilo zlata hrají Clovis Cornillac, Audrey Dana, Claudio Santamaria, Bruno Solo, Eriq Ebouaney, Patrick Chesnais.

Film 600 kilo zlata režíruje Éric Besnard.

Film 600 kilo zlata má 100 minut.

Film 600 kilo zlata není zatím nikde online.

Film 600 kilo zlata není zatím kde sledovat.