FB pixel TP pixel
66 Scenes from America
66 Scenes from America

66 Scenes From America

66 Scenes from America
Dánsko | 1982 | Dokumenty | 42 minut

Vizuálně narativní snímek připomíná hromadu pohlednic z cest – a tou také skutečně je. Skládá se z několika dlouhých záběrů evokujících malířské výjevy, z nichž každý představuje více či méně nahodilý výřez z americké reality, dohromady však skládající silně emblematický obraz Spojených států. Tyto ...

Vizuálně narativní snímek připomíná hromadu pohlednic z cest – a tou také skutečně je. Skládá se z několika dlouhých záběrů evokujících malířské výjevy, z nichž každý představuje více či méně nahodilý výřez z americké reality, dohromady však skládající silně emblematický obraz Spojených států. Tyto obrazy či pohlednice lze vnímat coby sérii zřetězených motivů, zabíraných jak zblízka, tak panoramaticky, zachycujících krajiny, dálnice a reklamní plochy, budovy natáčené zvenčí, často s třepetající se americkou vlajkou v pozadí, dále předměty, jako jsou mince na pultu, lednice s typickými místními produkty, talíř jídla či lahev bourbonu Wild Turkey, a konečně lidi, kteří na kameru v pár slovech shrnují své životy – od newyorského taxikáře po celebrity, jako je Kim Larsen či Andy Warhol.

IMDb  69 % CSFD  79 %

66 Scenes From America online

Sledovat 66 Scenes From America online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 66 Scenes From America online, zda je ke stažení a zda má 66 Scenes From America dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 10. 11. 2016
Předplatné za 135 Kč

66 Scenes From America obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu 66 Scenes From America, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu 66 Scenes From America postavy.

Kim Larsen
Kim Larsen
Hraje
Andy Warhol
Andy Warhol
Hraje
Jørgen Leth
Jørgen Leth
Režie

66 Scenes From America recenze a hodnocení