FB pixel TP pixel
A Raisin in the Sun
A Raisin in the Sun

A Raisin In the Sun

A Raisin in the Sun
USA | 2008 | Drama | 131 minut

Film podle úspěšné hry z Broadwaye vypráví o afro-americké rodině, která v Chicagu 50. let bojuje o uskutečnění svých snů. Její členy hrají herci, kteří je ztělesnili i na jevišti - Sean Combs, Phylicia Rashadová, Audra McDonaldová, Sanaa Lanthanová a John Stamos.\r Sean Combs, Phylicia Rashadová, A...

Film podle úspěšné hry z Broadwaye vypráví o afro-americké rodině, která v Chicagu 50. let bojuje o uskutečnění svých snů. Její členy hrají herci, kteří je ztělesnili i na jevišti - Sean Combs, Phylicia Rashadová, Audra McDonaldová, Sanaa Lanthanová a John Stamos.\r Sean Combs, Phylicia Rashadová, Audra McDonaldová, Sanaa Lanthanová a John Stamos si v americkém filmovém dramatu režiséra Kennyho Leona zahráli stejné role, které původně vytvořili na Broadwayi v úspěšné inscenaci hry Lorraine Hansburyové. Vypráví o afro-americké rodině Youngových, která bojuje s nouzí, rasismem a vnitřními konflikty ve snaze získat lepší život. Po manželově smrti má vdova Lena dostat od pojišťovny šek na deset tisíc dolarů.

IMDb  65 %

A Raisin In the Sun online

Sledovat A Raisin In the Sun online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film A Raisin In the Sun online, zda je ke stažení a zda má A Raisin In the Sun dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

A Raisin In the Sun obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu A Raisin In the Sun, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu A Raisin In the Sun postavy.

Morgan Freeman
Morgan Freeman
Narrator
Sean Combs
Sean Combs
Walter Lee Younger
Sanaa Lathan
Sanaa Lathan
Beneatha Younger
Audra McDonald
Audra McDonald
Ruth Younger
Phylicia Rashād
Phylicia Rashād
Lena Younger
Bill Nunn
Bill Nunn
Bobo
David Oyelowo
David Oyelowo
Joseph Asagai
Ron Cephas Jones
Ron Cephas Jones
Willy Harris
Sean Patrick Thomas
Sean Patrick Thomas
George Murchison
John Stamos
John Stamos
Carl Linder
Kenny Leon
Kenny Leon
Režie

A Raisin In the Sun recenze a hodnocení

Ve filmu A Raisin In the Sun hrají Morgan Freeman, Sean Combs, Sanaa Lathan, Audra McDonald, Phylicia Rashad, Bill Nunn, David Oyelowo.

Film A Raisin In the Sun režíruje Kenny Leon.

Film A Raisin In the Sun má 131 minut.

Film A Raisin In the Sun můžete vidět na iTunes.

Film A Raisin In the Sun je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.