FB pixel TP pixel
Adams abler

Adamova jablka

Adams abler
Dánsko | 2009 | Komedie | 99 minut

Neonacista ve výkonu trestu Adam přijíždí na faru, aby se zde věnoval veřejně prospěšným pracem. Farář Ivan je pro Adama na první pohled nestravitelnou osobou. Jako jeho první práci Adamovi zadá upéct jablečný koláč z jablek ze stromu na pozemku fary, který napadlo hejno havranů. Podle Ivana je to B...

Neonacista ve výkonu trestu Adam přijíždí na faru, aby se zde věnoval veřejně prospěšným pracem. Farář Ivan je pro Adama na první pohled nestravitelnou osobou. Jako jeho první práci Adamovi zadá upéct jablečný koláč z jablek ze stromu na pozemku fary, který napadlo hejno havranů. Podle Ivana je to Boží trest a je na Adamovi, aby v této zkoušce obstál. Adamovi je to upřímně jedno. Jedinou modlou je mu obrázek Hitlera nad postelí a přemýšlí, jak by se z téhle díry co nejrychleji dostal. Po pár dnech však zjišťuje, že s farářem není něco v pořádku. Co se zprvu Adamovi jevilo jako náboženský fanatismus se zdá být psychickou chorobou. Když Ivan jednoho dne náhle zkolabuje, dozvídá se Adam od lékaře překvapivou novinu. Bizarnost celé situace mu však nedovolí odejít a Adam je nucen čelit celé řadě nevšedních situací. Celým filmem nás provází úryvky z knihy Jobovy, která je příběhu symbolickým předobrazem.

IMDb  77 % Kinobox  77 %

Adamova jablka online

Sledovat Adamova jablka online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Adamova jablka online, zda je ke stažení a zda má Adamova jablka dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 7. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Adamova jablka novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Adamova jablka, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů Madse Mikkelsena
10 nejlepších filmů Madse Mikkelsena
27.03.2019 15:30:00 | Tipy na film

Do kin právě vstupuje dobrodružný snímek Arctic: Ledové peklo, ve kterém podle mnohých kritiků dánský herec Mads Mikkelsen podává svou životní roli. Podívejme se proto na další desítku snímků, ve kterých nás tento charismatický tvrďák obšťastnil.

Adamova jablka recenze a hodnocení

Ve filmu Adamova jablka hrají .

Film Adamova jablka režíruje .

Film Adamova jablka má 99 minut.

Film Adamova jablka můžete vidět na Edison.

Film Adamova jablka je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.