FB pixel TP pixel

Agent Carter online

Sledovat Agent Carter online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Agent Carter online, zda je ke stažení a zda má Agent Carter dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | 18 epizod, 0 s dabingem, 18 s titulky | HD kvalita | od 10. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Agent Carter novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Agent Carter, které najdeš na našem webu.

VZPOMÍNÁME: Stan Lee a všechny jeho cameo role
VZPOMÍNÁME: Stan Lee a všechny jeho cameo role
13.11.2018 22:50:00 | Tipy na film

Filmový i komiksový svět včera postihla obrovská ztráta, neboť do nebeského království odešel Stan Lee, tvůrce populárních marvelovských postav a také král cameo rolí, které si v následujícím článku představíme.

10 nejlepších komiksových seriálů současnosti
10 nejlepších komiksových seriálů současnosti
05.04.2018 | Tipy na film

Před pár dny se na servery Netflixu vrátila Jessica Jones, která si zaslouženě vychlastala druhou sezónu. Nově lze každý týden sledovat nové díly temné vztahovky Riverdale. A do budoucna nás opět čeká i Luke Cage, Daredevil či další části psychedelické x-menovky Legion. Z komiksových dálav je tedy rozhodně z čeho vybírat. Tady jsou tudíž naše oblíbené komiksové adaptace, z nichž mnohé máme rádi i přesto, že jim občas dochází dech.

Agent Carter recenze a hodnocení

V seriálu Agent Carter hrají Hayley Atwell, James D'Arcy, Chad Michael Murray, Lyndsy Fonseca, Enver Gjokaj, Kyle Bornheimer, Bridget Regan.

Seriál Agent Carter můžete vidět na Disney Plus.

Seriál Agent Carter je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.