FB pixel TP pixel
Alice Through the Looking Glass
Alice Through the Looking Glass

Alenka v zemi za zrcadlem

Alice Through the Looking Glass
Velká Británie | 1998 | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 83 minut

Sedmiletá Alenka projde zrcadlem a ocitne se v podivném světě, kde všechno je naopak. Když se chce někam dostat, musí jít úplně na jinou stranu a hodně rychle běžet, aby zůstala na místě. Domov zde mají zvláštní postavy: šachové figurky, zdvořilí tlouštíci Tidlidum a Tidliti, mluvící rostliny, či Va...

Sedmiletá Alenka projde zrcadlem a ocitne se v podivném světě, kde všechno je naopak. Když se chce někam dostat, musí jít úplně na jinou stranu a hodně rychle běžet, aby zůstala na místě. Domov zde mají zvláštní postavy: šachové figurky, zdvořilí tlouštíci Tidlidum a Tidliti, mluvící rostliny, či Valihrach se svými slovními hříčkami. A také je tu šachovnice, se zvláštními pravidly hry. Zkrátka pozoruhodné pohádková říše, ve které na každém kroku čekají neuvěřitelná dobrodružství

IMDb  55 % CSFD  57 %

Alenka v zemi za zrcadlem online

Sledovat Alenka v zemi za zrcadlem online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Alenka v zemi za zrcadlem online, zda je ke stažení a zda má Alenka v zemi za zrcadlem dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Alenka v zemi za zrcadlem obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Alenka v zemi za zrcadlem, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Alenka v zemi za zrcadlem postavy.

Geoffrey Palmer
Geoffrey Palmer
White King
Ian Holm
Ian Holm
White Knight
Penelope Wilton
Penelope Wilton
White Queen
Charlotte Curley
Charlotte Curley
Little Alice
Louise J. Taylor
Louise J. Taylor
Tiger Lily
Tania Luternauer
Tania Luternauer
Daisy #2

Alenka v zemi za zrcadlem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Alenka v zemi za zrcadlem?

Ve filmu Alenka v zemi za zrcadlem hrají Kate Beckinsale, Geoffrey Palmer, Ian Holm, Steve Coogan, Penelope Wilton, Charlotte Curley, Louise J. Taylor.

Film Alenka v zemi za zrcadlem režíruje John Henderson.

Film Alenka v zemi za zrcadlem má 83 minut.

Film Alenka v zemi za zrcadlem můžete vidět na Starmax.

Film Alenka v zemi za zrcadlem je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.