FB pixel TP pixel
American Mary
American Mary

American Mary

American Mary
Kanada | 2012 | 98 minut

V tomto americkém hororu ztvárňuje herečka Katherine Isabelle talentovanou studentku lékařské fakulty Mary Mason. Veškeré úsilí stát se chirurgem je ovšem ohroženo její katastrofální finanční situací. Chytá se proto příležitosti v místním striptýzovém podniku, kde může přijít k rychlým penězům. Jeno...

V tomto americkém hororu ztvárňuje herečka Katherine Isabelle talentovanou studentku lékařské fakulty Mary Mason. Veškeré úsilí stát se chirurgem je ovšem ohroženo její katastrofální finanční situací. Chytá se proto příležitosti v místním striptýzovém podniku, kde může přijít k rychlým penězům. Jenomže při konkurzu je vyzvána, aby využila svého nadání a mohla si tak přijít na více peněz. Tento nově objevený svět jí přináší peněžní zaopatření, ale ovšem za určitou cenu.

IMDb  63 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

American Mary online

American Mary online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

American Mary obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu American Mary, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu American Mary postavy.

American Mary recenze a hodnocení

Ve filmu American Mary hrají Katharine Isabelle, Julia Maxwell, Antonio Cupo, Tristan Risk, Paula Lindberg, Clay St. Thomas, John Emmet Tracy.

Film American Mary režíruje Jen Soska, Sylvia Soska.

Film American Mary má 98 minut.

Film American Mary není zatím nikde online.

Film American Mary není zatím kde sledovat.