FB pixel TP pixel
Anthropocene: The Human Epoch
Anthropocene: The Human Epoch

Antropocén: Epocha člověka

Anthropocene: The Human Epoch
Kanada | 2019 | Dokumenty | Věda | 87 minut

Dosáhli jsme bezprecedentního okamžiku v historii naší planety. Lidé v současnosti ovlivňují Zemi a geologické procesy více než všechny přírodní síly dohromady. Antropocén: Epocha člověka je dokumentárním snímkem, který čtyři roky natáčel oceňovaný tým ve složení Jennifer Baichwalová, Nicholas de Pe...

Dosáhli jsme bezprecedentního okamžiku v historii naší planety. Lidé v současnosti ovlivňují Zemi a geologické procesy více než všechny přírodní síly dohromady. Antropocén: Epocha člověka je dokumentárním snímkem, který čtyři roky natáčel oceňovaný tým ve složení Jennifer Baichwalová, Nicholas de Pencier a Edward Burtynsky. Jedná se o dokument, který kombinuje umění a vědu a přináší empirický, neučebnicový náhled na klíčový moment v historii geologie. Dechberoucí snímky přináší provokativní a nezapomenutelný zážitek a názorně ukazují dopad lidstva na naši planetu.

IMDb  72 % CSFD  74 %

Antropocén: Epocha člověka online

Sledovat Antropocén: Epocha člověka online můžeš na Aerovod, DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Antropocén: Epocha člověka online, zda je ke stažení a zda má Antropocén: Epocha člověka dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
HD kvalita | SD kvalita | od 15. 4. 2020
Půjčení (HD) za 60 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
DaFilms
DaFilms
od 24. 3. 2020
Předplatné za 135 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Antropocén: Epocha člověka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Antropocén: Epocha člověka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Antropocén: Epocha člověka postavy.

Antropocén: Epocha člověka recenze a hodnocení

Tvůj názor na Antropocén: Epocha člověka?