FB pixel TP pixel
Argentina 2001
Argentina 2001

Argentina 2001

Argentina 2001
| 2023 | 58 minut

Tento španělskojazyčný seriál popisuje politiku a události, které vedly k nejvážnější hospodářské a sociální krizi v historii Argentiny od jejího návratu k demokracii. V centru vlády, která se ocitla v krizi, stojí politický zmocněnec, který je spojkou mezi současnou vládou a představiteli opoziční ...

Tento španělskojazyčný seriál popisuje politiku a události, které vedly k nejvážnější hospodářské a sociální krizi v historii Argentiny od jejího návratu k demokracii. V centru vlády, která se ocitla v krizi, stojí politický zmocněnec, který je spojkou mezi současnou vládou a představiteli opoziční strany, kteří se snaží dostat k moci.

Argentina 2001 obsazení

Herci: Luis Luque, Diego Cremonesi, Nicolás Furtado, César Trancoso, Luis Machín, Jean Pierre Noher, Alejandra Flechner, Cecilia Rossetto, Manuel Callau, Jorge Suárez, Manuel Vicente

Režie: Benjamín Ávila

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Argentina 2001 online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Argentina 2001 online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Argentina 2001 dabing nebo titulky.

Argentina 2001 celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Argentina 2001 Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V seriálu Argentina 2001 hrají Luis Luque, Diego Cremonesi, Nicolás Furtado, César Trancoso, Luis Machín, Jean Pierre Noher, Alejandra Flechner, Cecilia Rossetto, Manuel Callau, Jorge Suárez, Manuel Vicente.

Seriál Argentina 2001 není zatím nikde online.

Seriál Argentina 2001 není zatím kde sledovat.