FB pixel TP pixel
Argentinian Lesson
Argentinian Lesson

Argentinská lekce

Argentinian Lesson
Polsko | 2011 | Dokumenty | Magický realismus | 56 minut

Osobní dokument polského režiséra Wojciecha Starońe se odehrává v zapadlém argentinském městečku Azara. Hlavní postavou filmu je režisérův sedmiletý syn Janek. Zatímco Starońova žena učí místní komunitu s polskými kořeny jazyk jejich předků, malý Janek je poslán do zdejší školy naučit se španělsky. ...

Osobní dokument polského režiséra Wojciecha Starońe se odehrává v zapadlém argentinském městečku Azara. Hlavní postavou filmu je režisérův sedmiletý syn Janek. Zatímco Starońova žena učí místní komunitu s polskými kořeny jazyk jejich předků, malý Janek je poslán do zdejší školy naučit se španělsky. Brzy se sblíží s jedenáctiletou Marciou a většinu volného čas věnují společným hrám. Bezstarostný svět dětské nevinnosti však postupně nabourávají Marciiny obavy o osud její rodiny. V duchu poetiky magického realismu nabízí polský tvůrce silný filmový zážitek skrytý za zdánlivě banálním obsahem.

Režie: Wojciech Staron

IMDb  77 % Kinobox  71 % Argentinská lekce CSFD 85 %

Argentinská lekce online

Sledovat Argentinská lekce online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Argentinská lekce online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Argentinská lekce dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 5. 6. 2020
Půjčení za 80 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Argentinská lekce recenze a hodnocení

Ve filmu Argentinská lekce hrají .

Film Argentinská lekce režíruje Wojciech Staron.

Film Argentinská lekce má 56 minut.

Film Argentinská lekce můžete vidět na DaFilms.

Film Argentinská lekce je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.