FB pixel TP pixel
Pan's Labyrinth

Faunův labyrint

Pan's Labyrinth
Španělsko | 2006 | Fantasy filmy | Magický realismus | 118 minut

Píše se rok 1944 a dvanáctiletá Ofélie jede se svou těhotnou matkou za otčímem, frankistickým důstojníkem, který kdesi v horách na severu Španělska potlačuje zbytky republikánského povstání. Život ve vojenské posádce ale nenabízí Ofélii pouze realitu poznamenanou boji s povstalci, všeobecným nedosta...

Píše se rok 1944 a dvanáctiletá Ofélie jede se svou těhotnou matkou za otčímem, frankistickým důstojníkem, který kdesi v horách na severu Španělska potlačuje zbytky republikánského povstání. Život ve vojenské posádce ale nenabízí Ofélii pouze realitu poznamenanou boji s povstalci, všeobecným nedostatkem jídla a velmi chladným vztahem s otčímem – v nedalekém starodávném labyrintu potká dívka jednou v noci starého fauna, který ji prozradí, že je ztracenou princeznou kdysi mocné pohádkové říše a současně poslední nadějí na její záchranu. Než se ale opět setká se svým královským otcem, musí splnit několik úkolů. Fascinující podívaná a silný příběh o tom, že ve světě dětské fantazie se za život, čest a odvahu platí stejná cena jako ve světě dospělých.

Hrají: Ivana Baquero, Maribel Verdú, Sergi López, Doug Jones, Ariadna Gil, Alex Angulo, Roger Casamajor

Režie: Guillermo del Toro

IMDb  82 % Kinobox  81 %

Faunův labyrint online

Sledovat Faunův labyrint online můžeš na Edison, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Faunův labyrint online, zda je ke stažení a zda má Faunův labyrint dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 2. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Faunův labyrint novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Faunův labyrint, které najdeš na našem webu.

105 filmů, které je lepší sledovat o samotě
105 filmů, které je lepší sledovat o samotě
30.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Někteří z nás zůstali kvůli karanténě doma osamoceni. To nás společně s webem Rotten Tomatoes inspirovalo a dali jsme dohromady 105 snímků, které je nejlepší sledovat o samotě z různých důvodů. Najdete mezi nimi své favority?

65 nejlepších fantasy filmů všech dob
65 nejlepších fantasy filmů všech dob
03.03.2020 | Tipy na film

Žánr fantasy patří mezi ty nejoblíbenější vůbec a v průběhu desetiletí v něm vzniklo několik velmi vydařených snímků. Pojďme se podívat na ty nejlepší z nich dle hodnocení renomovaného serveru Rotten Tomatoes, který zprůměroval hodnocení filmových kritiků.

100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
09.02.2020 | Tipy na film

Letos jsme vstoupili již do třetí dekády 21. století, proto je na čase zaměřit se na filmy uplynulých dvaceti let a najít mezi nimi to nejlepší. Server Empire nechal o stovce vyvolených hlasovat své čtenáře. Podívejte se na jejich výběr.

99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
26.01.2020 | Tipy na film

Máte pocit, že jste viděli nejlepší a nejzásadnější horory historie a jejich subžánrové příslušníky? Tak schválně. Server Rotten Tomatoes vybral na základě hodnocení filmových kritiků necelou stovku nejlepších hororů všech dob a nás by rozhodně zajímalo, kolik jste jich viděli. I nám některé kousky utekly.

40+ nejlepších filmů, které musí vidět každý správný hipster
40+ nejlepších filmů, které musí vidět každý správný hipster
26.11.2019 | Tipy na film

Myslíte si, že patříte mezi hipsterskou komunitu? Podívejte se na náš žebříček 45 nejvíc hipster filmů a pokud jste alespoň 30 z nich viděli, tak mezi hipstery opravdu patříte. Tak co, jak jste na tom?

15 filmů pro fanoušky Harryho Pottera a Fantastických zvířat
15 filmů pro fanoušky Harryho Pottera a Fantastických zvířat
19.11.2018 14:00:00 | Tipy na film

Do kin vstoupil druhý díl série Fantastická zvířata, která dějově předchází jednom z největších fenoménu posledních let jménem Harry Potter. Pokud jste fanoušky Pottera, tedy všechny filmy máte nakoukané dvacekrát a nevíte, co nového si pustit, pomůžou vám naše tipy na podobné filmy.

Faunův labyrint zajímavosti

Rozpočet
19 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 358 576 Kč
Návštěvnost v českých kinech
37 519 diváků
Počet Oscarů
3 vítězství, 6 nominací

Faunův labyrint recenze a hodnocení

Ve filmu Faunův labyrint hrají Ivana Baquero, Maribel Verdú, Sergi López, Doug Jones, Ariadna Gil, Alex Angulo, Roger Casamajor.

Film Faunův labyrint režíruje Guillermo del Toro.

Film Faunův labyrint má 118 minut.

Film Faunův labyrint měl rozpočet 19 000 000 $.

Film Faunův labyrint vidělo v českých kinech 37 519 diváků.

Film Faunův labyrint můžete vidět na Edison, iTunes.

Film Faunův labyrint je online na Edison, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.