FB pixel TP pixel
Les aristos

Aristokraté

Les aristos
Francie | 2006 | Komedie | 79 minut

Představte si, že dostanete od berňáku dva miliony euro. Coby občan (jako vy a já) můžete cestovat po světě, změnit si jméno, prostě si užívat ... Jako francouzský aristokrat (živoucí fosílie) a reprezentant své třídy se díky tomu můžete vysmát obtížným životním banalitám i všem úřadům. Představuje ...

Představte si, že dostanete od berňáku dva miliony euro. Coby občan (jako vy a já) můžete cestovat po světě, změnit si jméno, prostě si užívat ... Jako francouzský aristokrat (živoucí fosílie) a reprezentant své třídy se díky tomu můžete vysmát obtížným životním banalitám i všem úřadům. Představuje se vám náramně šarmantní rodina d´Arbacsových, která udělá všechno proto, aby zachránila svůj zámek, symbol křehkého nicméně stále trvajícího životního stylu.

IMDb  36 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Aristokraté online

Aristokraté online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Aristokraté obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Aristokraté, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Aristokraté postavy.

Ve filmu Aristokraté hrají Charlotte de Turckheim, Jacques Weber, Victoria Abril, Rossy de Palma, Rudi Rosenberg, Catherine Jacob, Edith Perret.

Film Aristokraté režíruje Charlotte de Turckheim.

Film Aristokraté má 79 minut.

Film Aristokraté není zatím nikde online.

Film Aristokraté není zatím kde sledovat.