FB pixel TP pixel
Bad Guys
Bad Guys

Bad Guys

Bad Guys
Jižní Korea | 2014 | Akční filmy | 60 minut

V Soulu řádí sériový vrah. Poté, co se jeho obětí stane i jeden z policistů, rozhodne se policejní náčelník povolat zpátky do služby detektiva Oh Goo Taka, který byl suspendován pro své násilné metody vyšetřování, a nechá ho vytvořit speciální tým. Detektiv Oh si do svého týmu vybere zločince, který...

V Soulu řádí sériový vrah. Poté, co se jeho obětí stane i jeden z policistů, rozhodne se policejní náčelník povolat zpátky do služby detektiva Oh Goo Taka, který byl suspendován pro své násilné metody vyšetřování, a nechá ho vytvořit speciální tým. Detektiv Oh si do svého týmu vybere zločince, kterým za chycení sériového vraha nabídne snížení trestu: Park Woong Cheol je gangster, který ví, jak se bít, Jung Tar Soo je nájemný vrah, co po sobě nikdy nezanechal žádné stopy, a Lee Jung Moon je diagnostikovaný psychopat s výjimečně vysokou inteligencí. Součástí týmu je také policejní inspektorka Yoo Mi Young, která má dohlédnout, aby celý tým fungoval.

Hrají: Kim Sang-joong, Park Hae-jin, Ma Dong-seok, Ye-won Kang, Cho Dong-hyuk, Hwang Seung-eon, Kim Tae-hun

Režie: Kim Jung-min

IMDb  78 % Kinobox  77 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Bad Guys online

Bad Guys online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bad Guys recenze a hodnocení

V seriálu Bad Guys hrají Kim Sang-joong, Park Hae-jin, Ma Dong-seok, Ye-won Kang, Cho Dong-hyuk, Hwang Seung-eon, Kim Tae-hun.

Seriál Bad Guys není zatím nikde online.

Seriál Bad Guys není zatím kde sledovat.