FB pixel TP pixel
Balkan Line
Balkan Line

Balkánská hranice

Balkan Line
Rusko | 2019 | Drama | Válka | 130 minut

Válka v Jugoslávii je tragédií, na kterou dnes pomalu zapomínáme. Napínavý a dramatický film vypráví jen jednu epizodu z nedávné minulosti, kdy lidstvo stálo na pokraji velké války. Píše se rok 1999. Ruská speciální jednotka dostává příkaz získat kontrolu nad letištěm Slatina v Kosovu a musí ho udrž...

Válka v Jugoslávii je tragédií, na kterou dnes pomalu zapomínáme. Napínavý a dramatický film vypráví jen jednu epizodu z nedávné minulosti, kdy lidstvo stálo na pokraji velké války. Píše se rok 1999. Ruská speciální jednotka dostává příkaz získat kontrolu nad letištěm Slatina v Kosovu a musí ho udržet do příchodu posil. Výsledek nerovného boje závisí jen na osobním odvaze každého muže. Každý voják je si vědom toho, že se nemusí dožít rána. Na pozadí této bitvy zní velmi pronikavě láskyplný tón: Jasna, kterou miluje velitel speciální jednotky Andrej Šatalov, je mezi zajatci na letišti pod kontrolou teroristů. I přes utrpení, krveprolití a zoufalé projevy odvahy je nutné vidět to nejdůležitější: mír, pro který stojí za to bojovat.

Hrají: Anton Pampushnyy, Yuriy Kutsenko, Miloš Biković, Milena Radulović, Gojko Mitić, Ravshana Kurkova, Dmitry Frid

Režie: Andrey Volgin

IMDb  65 % Kinobox  68 %

Balkánská hranice online

Sledovat Balkánská hranice online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Balkánská hranice online, zda je ke stažení a zda má Balkánská hranice dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 15. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Balkánská hranice recenze a hodnocení

Ve filmu Balkánská hranice hrají Anton Pampushnyy, Yuriy Kutsenko, Miloš Biković, Milena Radulović, Gojko Mitić, Ravshana Kurkova, Dmitry Frid.

Film Balkánská hranice režíruje Andrey Volgin.

Film Balkánská hranice má 130 minut.

Film Balkánská hranice můžete vidět na Vodafone TV.

Film Balkánská hranice je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.