FB pixel TP pixel
Barbie as The Princess & the Pauper
Barbie as The Princess & the Pauper

Barbie - Princezna a švadlenka

Barbie as The Princess & the Pauper
USA | 2004 | Barbie | Animované filmy | Pro holky | 85 minut

Ve svém prvním animovaném muzikálu se sedmi novými písněmi, ožívá panenka BARBIE v klasickém příběhu o vyměněných osudech a síle přátelství. V pohádce se BARBIE představí ve dvojroli jako PRINCEZNA a chudá vesnická dívka, jejichž sny jsou ale navlas stejné! Osudy obou dívek se zkříží ve chvíli, kdy ...

Ve svém prvním animovaném muzikálu se sedmi novými písněmi, ožívá panenka BARBIE v klasickém příběhu o vyměněných osudech a síle přátelství. V pohádce se BARBIE představí ve dvojroli jako PRINCEZNA a chudá vesnická dívka, jejichž sny jsou ale navlas stejné! Osudy obou dívek se zkříží ve chvíli, kdy je všetečná, trochu excetrická a po vzdělání toužící PRINCEZNA Anneliese uvězněna a její dvojnice, ŠVADLENKA Erika, se ji pokusí zachránit. Dokáže Erika zahrát PRINCEZNU a přelstít jejího věznitele, zlého Premingera? A jak to dopadne s princem Dominikem, který se do Eriky zamiluje, protože ji považuje za PRINCEZNU Anneliese?

Hrají: Kelly Sheridan, Roger Monk, Garry Chalk, Janyse Jaud, Pam Hyatt, Melissa Lyons, Mark Hildreth

Režie: William Lau

IMDb  70 % Kinobox  68 %

Barbie - Princezna a švadlenka online

Sledovat Barbie - Princezna a švadlenka online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Barbie - Princezna a švadlenka online, zda je ke stažení a zda má Barbie - Princezna a švadlenka dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
SD kvalita | od 17. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Barbie - Princezna a švadlenka recenze a hodnocení

Tvůj názor na Barbie - Princezna a švadlenka?

Ve filmu Barbie - Princezna a švadlenka hrají Kelly Sheridan, Roger Monk, Garry Chalk, Janyse Jaud, Pam Hyatt, Melissa Lyons, Mark Hildreth.

Film Barbie - Princezna a švadlenka režíruje William Lau.

Film Barbie - Princezna a švadlenka má 85 minut.

Film Barbie - Princezna a švadlenka můžete vidět na iTunes.

Film Barbie - Princezna a švadlenka je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.