FB pixel TP pixel
Barbie in Rock 'N Royals
Barbie in Rock 'N Royals

Barbie Rock’n Royals

Barbie in Rock 'N Royals
USA | 2015 | Barbie | Animované filmy | Pro holky | 84 minut

Muzikálová pohádka pracuje s oblíbeným motivem záměny dvou naprosto odlišných charakterů. Jednou z aktérek kardinálního nedorozumění se stane křehká princezna Courtney (Barbie), která původně mířila na letní přípravný tábor pro dívky s modrou krví, místo toho se však ocitla na kempu pro rockery. Tad...

Muzikálová pohádka pracuje s oblíbeným motivem záměny dvou naprosto odlišných charakterů. Jednou z aktérek kardinálního nedorozumění se stane křehká princezna Courtney (Barbie), která původně mířila na letní přípravný tábor pro dívky s modrou krví, místo toho se však ocitla na kempu pro rockery. Tady nahradila drsnou zpěvačku Eriku, kterou vlastní nedochvilnost poslala... ano, tušíte správně... mezi princezny. Obě dívky mají pochopitelně od počátku problémy splynout s davem, postupně si ale objevování dosud nepoznaných světů začnou užívat a skvěle se přitom baví. Tato idyla ovšem trvá jen do chvíle, než se na povrch dostane to, co doposud jen bublalo pod povrchem – oběma táborům hrozí řízená likvidace. Do čela boje za jejich záchranu se postaví právě Courtney a Erika. Ač jsou každá z jiného těsta, najdou společnou sílu a řeč ve výpravném hudebním finále, které nejen jim navždy změní život.

Hrají: Kelly Sheridan, Chiara Zanni, Bethany Brown, Devyn Dalton, Michael Dobson, Rachel Harrison, Alessandro Juliani, Peter Kelamis, Nicole Oliver, Kira Tozer

Režie: Karen J. Lloyd

IMDb  59 % Kinobox  56 %

Barbie Rock’n Royals online

Sledovat Barbie Rock’n Royals online můžeš na iTunes, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Barbie Rock’n Royals online, zda je ke stažení a zda má Barbie Rock’n Royals dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč (i HD)
Rakuten
Rakuten
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 29. 7. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 159 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Barbie Rock’n Royals zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 021 438 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 563 diváků

Barbie Rock’n Royals recenze a hodnocení

Ve filmu Barbie Rock’n Royals hrají Kelly Sheridan, Chiara Zanni, Bethany Brown, Devyn Dalton, Michael Dobson, Rachel Harrison, Alessandro Juliani, Peter Kelamis, Nicole Oliver, Kira Tozer.

Film Barbie Rock’n Royals režíruje Karen J. Lloyd.

Film Barbie Rock’n Royals má 84 minut.

Film Barbie Rock’n Royals vidělo v českých kinech 16 563 diváků.

Film Barbie Rock’n Royals můžete vidět na iTunes, Rakuten.

Film Barbie Rock’n Royals je online na iTunes, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.