FB pixel TP pixel
Barbie: Princess Charm School
Barbie: Princess Charm School

Barbie: Škola pro princezny

Barbie: Princess Charm School
USA | 2011 | Barbie | Animované filmy | Pro holky | 79 minut

Barbie se představuje v roli Blair Willowsové, dobrosrdečné dívky, která dostala možnost chodit do školy pro princezny. V téhle neobyčejné škole se princezny učí společenské tance, pravidla správného stolování i královského chování. Blair si všechny předměty hned oblíbí a zamiluje si kouzelné skřítk...

Barbie se představuje v roli Blair Willowsové, dobrosrdečné dívky, která dostala možnost chodit do školy pro princezny. V téhle neobyčejné škole se princezny učí společenské tance, pravidla správného stolování i královského chování. Blair si všechny předměty hned oblíbí a zamiluje si kouzelné skřítky – pomocníky i své nové kamarádky, princezny Hadley a Delanca. Když ale Blair začne jejich královské učitelce připomínat princeznu, jež se z království ztratila, učitelka udělá všechno proto, aby si Blair nemohla činit si nárok na trůn. Blair, Hadley a Delanca budou muset objevit zakletou korunu a odhalit skutečnou identitu Blair v tomto kouzly nabitém princeznovském příběhu!

Hrají: Diana Kaarina, Morwenna Banks, Nicole Oliver, Brittney Wilson, Ali Liebert, Shannon Chan-Kent, Madeleine Peters

Režie: Zeke Norton

IMDb  66 % Kinobox  66 %

Barbie: Škola pro princezny online

Sledovat Barbie: Škola pro princezny online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Barbie: Škola pro princezny online, zda je ke stažení a zda má Barbie: Škola pro princezny dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | SD kvalita | od 1. 7. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Barbie: Škola pro princezny recenze a hodnocení

Tvůj názor na Barbie: Škola pro princezny?

Ve filmu Barbie: Škola pro princezny hrají Diana Kaarina, Morwenna Banks, Nicole Oliver, Brittney Wilson, Ali Liebert, Shannon Chan-Kent, Madeleine Peters.

Film Barbie: Škola pro princezny režíruje Zeke Norton.

Film Barbie: Škola pro princezny má 79 minut.

Film Barbie: Škola pro princezny můžete vidět na iTunes.

Film Barbie: Škola pro princezny je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.