FB pixel TP pixel
The War of the Volcanoes

Bergman & Magnani: Válka vulkánů

The War of the Volcanoes
Itálie | 2012 | Dokumenty | 52 minut

Jako dva živly, které s sebou nesou okouzlení, sílu a jedinečnost. Při střetu však radno poodstoupit stranou. Ingrid Bergmann a Anna Magnani byly dvě osudové ženy v životě nejuznávanějšího r...

Jako dva živly, které s sebou nesou okouzlení, sílu a jedinečnost. Při střetu však radno poodstoupit stranou. Ingrid Bergmann a Anna Magnani byly dvě osudové ženy v životě nejuznávanějšího režiséra Hollywoodu své doby, Roberta Rosselliniho. Válka vulkánů je dokument, který odkrývá vášnivé a dramatické milostné vztahy těchto velikánů světového filmu. Vypráví o jedné éře italského a světového filmu, příběh intenzivní a nadčasový, stejně jako Liparské ostrovy, na kterých se odehrává.

CSFD  65 %

Bergman & Magnani: Válka vulkánů online

Sledovat Bergman & Magnani: Válka vulkánů online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bergman & Magnani: Válka vulkánů online, zda je ke stažení a zda má Bergman & Magnani: Válka vulkánů dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 8. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč

Bergman & Magnani: Válka vulkánů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bergman & Magnani: Válka vulkánů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bergman & Magnani: Válka vulkánů postavy.

Ingrid Bergman
Ingrid Bergman
Herself (Archive footage)
Roberto Rossellini
Roberto Rossellini
Himself (Archive footage)
Anna Magnani
Anna Magnani
Herself (Archive footage)

Bergman & Magnani: Válka vulkánů recenze a hodnocení

Tvůj názor na Bergman & Magnani: Válka vulkánů?