FB pixel TP pixel
Karla
Karla

Bestie Karla

Karla
USA | 2006 | Krimi filmy | 99 minut

Karla Homolka a Paul Bernardo, mladí manželé, které spojovala velká láska a perverzní sexuální praktiky, prosluli v Kanadě jako nejbrutálnější zabijáci moderní historie. Krátce po svatbě „naservírovala“ Karla novomanželovi svou třináctiletou sestru Tammy. Dívku omámenou léky jeden po druhém zneužili...

Karla Homolka a Paul Bernardo, mladí manželé, které spojovala velká láska a perverzní sexuální praktiky, prosluli v Kanadě jako nejbrutálnější zabijáci moderní historie. Krátce po svatbě „naservírovala“ Karla novomanželovi svou třináctiletou sestru Tammy. Dívku omámenou léky jeden po druhém zneužili. Jejich hrátky se zvrhly a sestra zemřela. Následovala série únosů, sexuálních zneužití a bestiálních vražd nezletilých dívek. Policie neměla proti podezřelé dvojici žádné hmatatelné důkazy. Karla se nakonec rozhodla pro spolupráci s kanadskou justicí. Svědčila proti manželovi výměnou za mírnější trest. Pomohla tak vyšetření nejbestiálnějšího případu v severoamerické historii. Kontroverznost a brutalita snímku byla důvodem k pozastavení distribuce filmu a nejen v Kanadě se vedly obšírné diskuze o jeho vzniku. Karla Homolka, po otci Češka, opustila vězení loni v létě. Odborníci ji označili jako osobu s nesmírnou inteligencí a vysokou schopností manipulovat s lidmi.

IMDb  55 % CSFD  53 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Bestie Karla online

Bestie Karla online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Bestie Karla obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bestie Karla, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bestie Karla postavy.

Bestie Karla zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 218 063 Kč
Návštěvnost v českých kinech
36 293 diváků

Bestie Karla recenze a hodnocení

Ve filmu Bestie Karla hrají Laura Prepon, Misha Collins, Patrick Bauchau, Emilie Jacobs, Alex Boyd, Carole Ita White, Fiona Manners.

Film Bestie Karla režíruje Joel Bender.

Film Bestie Karla má 99 minut.

Film Bestie Karla vidělo v českých kinech 36 293 diváků.

Film Bestie Karla není zatím nikde online.

Film Bestie Karla není zatím kde sledovat.