FB pixel TP pixel
Dead Weight

Blbec Na Krku

Dead Weight
Francie | 2002 | 107 minut

Pierre Levasseur je bohatý a vlivný muž. Stojí v čele velkého podniku, ale hlavním akcionářem je jeho žena. Když se tedy v bulvárním tisku objeví fotografie, na níž stojí vedle své milenky, má problém. Rozvod si nemůže dovolit, i když to milence už dva roky slibuje. Zdá se, že jedinou možností, jak ...

Pierre Levasseur je bohatý a vlivný muž. Stojí v čele velkého podniku, ale hlavním akcionářem je jeho žena. Když se tedy v bulvárním tisku objeví fotografie, na níž stojí vedle své milenky, má problém. Rozvod si nemůže dovolit, i když to milence už dva roky slibuje. Zdá se, že jedinou možností, jak z toho ven, bude zaangažování třetí osoby. Na fotografii je totiž zachycen ještě náhodný kolemjdoucí, jakýsi Francois Pignon, zaměstnanec parkoviště, kterého právě odmítla jeho vyvolená Emilie. Levasseur namluví ženě, že na fotografii se sám ocitl náhodou, že modelka Elena patří k tomu druhému muži - Pignonovi. Zároveň Pignona kontaktuje a za určitý finanční obnos jej i Elenu zapojí do předstírací hry. Ale paní Levasseurová také není dnešní a Pignonova vyvolená Emilie zjišťuje, že se s odmítnutím nabídky k sňatku poněkud unáhlila. A tak se situace poněkud zamotává... Nejnovějším příspěvek do pignonovského cyklu je určen všem milovníkům inteligentní francouzské komedie."

Hrají: Benoît Poelvoorde, Gérard Lanvin, José Garcia, Djimon Hounsou, Rossy de Palma, Jean Benguigui, Gary Tiplady

Režie: Alain Berbérian, Frédéric Forestier

IMDb  59 % Kinobox  56 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Blbec Na Krku online

Blbec Na Krku online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Blbec Na Krku recenze a hodnocení

Ve filmu Blbec Na Krku hrají Benoît Poelvoorde, Gérard Lanvin, José Garcia, Djimon Hounsou, Rossy de Palma, Jean Benguigui, Gary Tiplady.

Film Blbec Na Krku režíruje Alain Berbérian, Frédéric Forestier.

Film Blbec Na Krku má 107 minut.

Film Blbec Na Krku není zatím nikde online.

Film Blbec Na Krku není zatím kde sledovat.