FB pixel TP pixel
Wushu
Wushu

Bojovníci WUSHU

Wushu
Hong-Kong | 2008 | Akční filmy | Kung-fu | 104 minut

Stali se nerozlučnými přáteli od chvíle, kdy nastoupili společně do školy bojových umění. Trénovali spolu, vyrůstali spolu a spolu také prožívali dobré i špatné chvíle. Založili si Klan zlatých medailí, které teď plánují získat. Po deseti letech výcviku na prahu dospělosti je ale čeká zkouška ohněm,...

Stali se nerozlučnými přáteli od chvíle, kdy nastoupili společně do školy bojových umění. Trénovali spolu, vyrůstali spolu a spolu také prožívali dobré i špatné chvíle. Založili si Klan zlatých medailí, které teď plánují získat. Po deseti letech výcviku na prahu dospělosti je ale čeká zkouška ohněm, která si bude žádat jejich dobrá srdce a vynikající znalosti wushu. Dojde totiž k nepříjemnému setkání s bývalým studentem jejich školy, který se živí únosy dětí. Takovou věc nemůžou bojovníci Klanu zlatých medailí prominout! Nyní, tváří v tvář zlu, budou muset ukázat, co se naučili... Film v produkci Jackieho Chana samozřejmě nepostrádá špičkové ukázky bojových umění, které ocení především fanoušci bojového umění wushu.

IMDb  60 % CSFD  56 %

Bojovníci WUSHU online

Sledovat Bojovníci WUSHU online můžeš na Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bojovníci WUSHU online, zda je ke stažení a zda má Bojovníci WUSHU dabing nebo titulky.

Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 10. 11. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bojovníci WUSHU obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bojovníci WUSHU, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bojovníci WUSHU postavy.

Bojovníci WUSHU recenze a hodnocení

Ve filmu Bojovníci WUSHU hrají Sammo Hung, Liu Feng-Chao, Wang Fei, Wang Wen-Jie, Wang Ya-Chao, Mao Jun-Jie, Zhang Jin.

Film Bojovníci WUSHU režíruje Antony Szeto, Dennis Chan.

Film Bojovníci WUSHU má 104 minut.

Film Bojovníci WUSHU můžete vidět na Vapet.

Film Bojovníci WUSHU je online na Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.