FB pixel TP pixel
Brotherhood

Bratrstvo

Brotherhood
Dánsko | 2009 | Drama | LGBT | 90 minut

Když Lars odejde z armády, protože je mu kvůli nařčení z obtěžování znemožněn kariérní postup, dostane se přes starého známého náhodou na sraz dánských neonacistů. Jejich předseda v intelige...

Když Lars odejde z armády, protože je mu kvůli nařčení z obtěžování znemožněn kariérní postup, dostane se přes starého známého náhodou na sraz dánských neonacistů. Jejich předseda v inteligentním Larsovi vidí velký potenciál a snaží se ho získat pro svou věc. Lars se postupně skamarádí s Jimmym, jedním z nejaktivnějších členů skupiny, který ho má připravit na plnohodnotné přijetí do organizace. Zatímco společně opravují přímořskou chatu, kterou organizace využívá pro ubytování zahraničních hostů a oslavy, postupně jejich vzájemné pošťuchování a špičkování přeroste ve vášeň. Jenže být gay, je v očích pravicových extremistů ještě horší než být imigrant. Dramaticky napjatý film se díky mixu queer a proti-extremistických témat stal žádaným artiklem na festivalovém trhu a obrazil několik desítek mezinárodních přehlídek i bez GLBT zaměření.

IMDb  71 % CSFD  74 %

Bratrstvo online

Sledovat Bratrstvo online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bratrstvo online, zda je ke stažení a zda má Bratrstvo dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 13. 8. 2020
Předplatné za 155 Kč

Bratrstvo obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bratrstvo, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bratrstvo postavy.

Bratrstvo recenze a hodnocení