FB pixel TP pixel
Butter

Butter

Butter
USA | 2011 | Komedie | 90 minut

Milá komedie Butter vypráví příběh Laury Picklerové (Jennifer Garnerová), která je tradiční výherkyní soutěže v uměleckém vyřezávání másla. Rozhodne se, že se letošního ročníku nezúčastní, ale nedokáže si představit, že by její rodina neměla titul a začne trénovat. Její největší rivalkou se stává ml...

Milá komedie Butter vypráví příběh Laury Picklerové (Jennifer Garnerová), která je tradiční výherkyní soutěže v uměleckém vyřezávání másla. Rozhodne se, že se letošního ročníku nezúčastní, ale nedokáže si představit, že by její rodina neměla titul a začne trénovat. Její největší rivalkou se stává mladá afro-americká adoptovaná dívka Destiny, která je pro tuto disciplínu velice talentovaná. Konkurence je opravdu veliká a Laura se rozhodne pro poněkud drastickou metodu - přemluví svou bývalou lásku k nekalým praktikám, které by jí dopomohly k vítězství.

Hrají: Hugh Jackman, Jennifer Garner, Ty Burrell, Olivia Wilde, Alicia Silverstone, Pruitt Taylor Vince, Kristen Schaal

Režie: Jim Field Smith

IMDb  62 % Kinobox  60 %

Butter online

Sledovat Butter online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Butter online, zda je ke stažení a zda má Butter dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Butter recenze a hodnocení

Ve filmu Butter hrají Hugh Jackman, Jennifer Garner, Ty Burrell, Olivia Wilde, Alicia Silverstone, Pruitt Taylor Vince, Kristen Schaal.

Film Butter režíruje Jim Field Smith.

Film Butter má 90 minut.

Film Butter můžete vidět na iTunes.

Film Butter je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.