FB pixel TP pixel
Byla láska...
Byla láska...

Byla láska...

Byla láska...
Česko | 2002 | Drama | Druhá světová válka

Je malý, ale stejně zamilovaný i statečný jako dospělí. Dramatický příběh z prvních dnů okupace... Křehký příběh šestiletého Tomáška začíná krátce před druhou světovou válkou a je vzpomínkou na veliké emoce, které tehdy přepadly malého chlapce. Tím prvním citem byla dětská láska ke slečně učitelce, ...

Je malý, ale stejně zamilovaný i statečný jako dospělí. Dramatický příběh z prvních dnů okupace... Křehký příběh šestiletého Tomáška začíná krátce před druhou světovou válkou a je vzpomínkou na veliké emoce, které tehdy přepadly malého chlapce. Tím prvním citem byla dětská láska ke slečně učitelce, další přinesla německá okupace. Poznamenala tehdy malé i velké, Čechy i Němce; a nejenom v jedné vesničce v moravském pohraničí.

Byla láska... online

Sledovat Byla láska... online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Byla láska... online, zda je ke stažení a zda má Byla láska... dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 19. 5. 2002
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Byla láska... recenze a hodnocení

Ve filmu Byla láska... hrají .

Film Byla láska... režíruje .

Film Byla láska... můžete vidět na iVysílání.

Film Byla láska... je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.