FB pixel TP pixel
Witching & Bitching
Witching & Bitching

Čarodějnice ze Zugarrmurdi

Witching & Bitching
Španělsko | 2013 | Akční filmy | 104 minut

Jedna z nejbláznivějších komedií, jaké si dokážete představit. Spojuje v sobě typický španělský humor, morbiditu, satiru na klišé o španělském machismu i ironický náhled na separatistické tendence některých oblastí. Děj se točí kolem peripetií skupiny přátel, kteří se rozhodnou pro poněkud neobvyklé...

Jedna z nejbláznivějších komedií, jaké si dokážete představit. Spojuje v sobě typický španělský humor, morbiditu, satiru na klišé o španělském machismu i ironický náhled na separatistické tendence některých oblastí. Děj se točí kolem peripetií skupiny přátel, kteří se rozhodnou pro poněkud neobvyklé přepadení. José je rozvedený a stará se ve střídavé péči o syna Sergia. Den loupeže připadá právě na jejich společný den. Tony pracoval jako PR pro diskotéku s poněkud podezřelým názvem Sperma, ale nyní je už nezaměstnaný. Taxikář Manuel trpí řadou neuróz a obdivuje slavného novináře Ikera Jiméneze.

IMDb  64 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Čarodějnice ze Zugarrmurdi online

Čarodějnice ze Zugarrmurdi online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Čarodějnice ze Zugarrmurdi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čarodějnice ze Zugarrmurdi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čarodějnice ze Zugarrmurdi postavy.

Čarodějnice ze Zugarrmurdi recenze a hodnocení

Tvůj názor na Čarodějnice ze Zugarrmurdi?