FB pixel TP pixel
The Cell

Cela

The Cell
USA | 2000 | The Cell | Thrillery | Sériový vrah | 107 minut

Kdesi uprostřed pustiny je ukryta Cela - skleněná komora, v níž sadistický vrah Carl Stargher pomalu a důmyslně topí své dívčí oběti. Krátce po dalším únosu je vrah zadržen agenty FBI, při zatýkání je těžce zraněn a upadne do kómatu. Zatímco se agenti marně snaží najít místo, kde postavil své šílené...

Kdesi uprostřed pustiny je ukryta Cela - skleněná komora, v níž sadistický vrah Carl Stargher pomalu a důmyslně topí své dívčí oběti. Krátce po dalším únosu je vrah zadržen agenty FBI, při zatýkání je těžce zraněn a upadne do kómatu. Zatímco se agenti marně snaží najít místo, kde postavil své šílené mučící zařízení, v Cele jeho poslední oběť zoufale pozoruje, jak voda pomalu stoupá. Na záchranu zbývá 40 hodin a poslední šancí jsou schopnosti doktorky Catherine Deane, která dokáže vstupovat do mysli duševně nemocných lidí. Catherine se pokouší projít krvavým bludištěm mozku šíleného vraha a najít stopy, které umožní Celu najít dříve, než bude pozdě. Tuší však, že na tak děsivou a nebezpečnou cestu se ještě nikdy nevydala..

Hrají: Jennifer Lopez, Vincent D'Onofrio, Vince Vaughn, Marianne Jean-Baptiste, Catherine Sutherland, James Gammon, Gerry Becker

Režie: Tarsem Singh

IMDb  64 % Kinobox  62 %

Cela online

Sledovat Cela online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cela online, zda je ke stažení a zda má Cela dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 6. 2018
Nákup (HD) za 320 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cela zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Tržby v českých kinech
4 128 633 Kč
Návštěvnost v českých kinech
47 501 diváků

Cela recenze a hodnocení

Ve filmu Cela hrají Jennifer Lopez, Vincent D'Onofrio, Vince Vaughn, Marianne Jean-Baptiste, Catherine Sutherland, James Gammon, Gerry Becker.

Film Cela režíruje Tarsem Singh.

Film Cela má 107 minut.

Film Cela měl rozpočet 25 000 000 $.

Film Cela vidělo v českých kinech 47 501 diváků.

Film Cela můžete vidět na Google Play.

Film Cela je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.