FB pixel TP pixel
Celeste & Jesse Forever

Celeste And Jesse Forever

Celeste & Jesse Forever
USA | 2012 | Komedie | Romantická komedie | 91 minut

Celeste (Rashida Jones) a Jesse (Andy Samberg) spolu chodili už na střední škole. Brzy poté se vzali a nyní, na prahu třicítky, stojí na křižovatce. Zatímco Celeste zažívá úspěchy v podnikání, Jesse je nezaměstnaný, bez chuti do života. Celeste má pocit, že pokud by se rozvedli nyní, mohli by zůstat...

Celeste (Rashida Jones) a Jesse (Andy Samberg) spolu chodili už na střední škole. Brzy poté se vzali a nyní, na prahu třicítky, stojí na křižovatce. Zatímco Celeste zažívá úspěchy v podnikání, Jesse je nezaměstnaný, bez chuti do života. Celeste má pocit, že pokud by se rozvedli nyní, mohli by zůstat přáteli. Jesse, přestože Celeste stále miluje, její rozhodnutí pasivně přijímá. Celestiny představy se ale od reality liší. Zatímco si zvyká na nový život, pomalu a bolestivě si uvědomuje, jaké chyby v manželství udělala. K nápravě si ale vůbec nezvolila vhodnou chvíli.

IMDb  66 % CSFD  58 %

Celeste And Jesse Forever online

Sledovat Celeste And Jesse Forever online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Celeste And Jesse Forever online, zda je ke stažení a zda má Celeste And Jesse Forever dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Celeste And Jesse Forever obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Celeste And Jesse Forever, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Celeste And Jesse Forever postavy.

Rashida Jones
Rashida Jones
Celeste Martin
Andy Samberg
Andy Samberg
Jesse Abrams
Elijah Wood
Elijah Wood
Scott
Emma Roberts
Emma Roberts
Riley Banks
Eric Christian Olsen
Eric Christian Olsen
Steve Tucker
Janel Parrish
Janel Parrish
Savannah
Sarah Haskins
Sarah Haskins
Parent
Sunny Levine
Sunny Levine
Hudba
Zach Cowie
Zach Cowie
Hudba

Celeste And Jesse Forever recenze a hodnocení

Tvůj názor na Celeste And Jesse Forever?

Ve filmu Celeste And Jesse Forever hrají Rashida Jones, Andy Samberg, Elijah Wood, Emma Roberts, Ari Graynor, Eric Christian Olsen, Janel Parrish, Chris Messina, Sarah Haskins, Matthew Del Negro, Shira Lazar.

Film Celeste And Jesse Forever režíruje Lee Toland Krieger.

Film Celeste And Jesse Forever má 91 minut.

Film Celeste And Jesse Forever můžete vidět na iTunes.

Film Celeste And Jesse Forever je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.