FB pixel TP pixel
Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure
Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure

Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure

Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure
USA | 2003 | Komedie | 83 minut

Když se bratranec Eddie ve Vánočních prázdninách připojil k rodině Clarka Griswolda, film se stal jedním rázem prázdninovým pojmem. Takovým, že by podle názoru mnohých již tento domov neměl bratranec Eddie nikdy opouštět. Randy Quaid opět v roli drsného, ale milého Eddieho, a Miriam Flynn se vrací c...

Když se bratranec Eddie ve Vánočních prázdninách připojil k rodině Clarka Griswolda, film se stal jedním rázem prázdninovým pojmem. Takovým, že by podle názoru mnohých již tento domov neměl bratranec Eddie nikdy opouštět. Randy Quaid opět v roli drsného, ale milého Eddieho, a Miriam Flynn se vrací coby jeho žena v dalších potrhlých komických výstupech. Vánoce byly vždy pro Eddieho a jeho rodinu zkouškou schopnosti přežít. A začne to platit ještě mnohem víc, když obdrží zaplacenou cestu po Jižním Tichomoří a po ztroskotání lodi skončí na zapadlém ostrůvku. V této báječné taškařici se spojili Fred Willard, Ed Asner a Eric Idle, aby sebe a vás jaksepatří pobavili. To sice neznamená mnoho zábavy pro Eddieho, ale přinejmenším skvělou podívanou pro jeho fanoušky. Každopádně jsou tu vánoční prázdniny, které stojí zato!

IMDb  27 % CSFD  25 %

Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure online

Sledovat Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure online, zda je ke stažení a zda má Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 279 Kč (i HD)

Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure postavy.

Randy Quaid
Randy Quaid
Hraje
Miriam Flynn
Miriam Flynn
Hraje
Dana Barron
Dana Barron
Hraje
Jake Thomas
Jake Thomas
Hraje
Fred Willard
Fred Willard
Hraje
Ed Asner
Ed Asner
Hraje
Eric Idle
Eric Idle
Hraje
Nick Marck
Nick Marck
Režie

Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure recenze a hodnocení

Tvůj názor na Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure?

Ve filmu Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure hrají Randy Quaid, Miriam Flynn, Dana Barron, Jake Thomas, Fred Willard, Ed Asner, Eric Idle.

Film Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure režíruje Nick Marck.

Film Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure má 83 minut.

Film Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure můžete vidět na iTunes.

Film Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.