FB pixel TP pixel
Crown Vic
Crown Vic

Crown Vic

Crown Vic
USA | 2019 | Akční filmy | Akční krimi | 110 minut

Jedna noc v Los Angeles svádí dohromady dva policisty, kteří už by snad nemohli být rozdílnější. V hlídkovém voze Crown Victoria se schází Ray Mandel, strážník s dvaceti pěti lety zkušeností, kterému nedávno při přestřelce zemřel parťák, a mladík Nick Holland, který se snaží překročit stín svého sla...

Jedna noc v Los Angeles svádí dohromady dva policisty, kteří už by snad nemohli být rozdílnější. V hlídkovém voze Crown Victoria se schází Ray Mandel, strážník s dvaceti pěti lety zkušeností, kterému nedávno při přestřelce zemřel parťák, a mladík Nick Holland, který se snaží překročit stín svého slavného otce a kterého čeká první služba na ulici v životě.

Hrají: Thomas Jane, Luke Kleintank, Josh Hopkins, David Krumholtz, Bridget Moynahan, Scottie Thompson, Emma Ishta

Režie: Joel Souza

IMDb  65 % Kinobox  63 %

Crown Vic online

Sledovat Crown Vic online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Crown Vic online, zda je ke stažení a zda má Crown Vic dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 4. 3. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Crown Vic recenze a hodnocení

Ve filmu Crown Vic hrají Thomas Jane, Luke Kleintank, Josh Hopkins, David Krumholtz, Bridget Moynahan, Scottie Thompson, Emma Ishta.

Film Crown Vic režíruje Joel Souza.

Film Crown Vic má 110 minut.

Film Crown Vic můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki.

Film Crown Vic je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.