FB pixel TP pixel
Crystal River
Crystal River

Crystal River

Crystal River
USA | 2008 | 102 minut

Paul a Davie Nance žijící na vesnici by byli štastným párem, kdyby nebylo čtyř spontánních potratů, jimiž Davie prošla. Davie se věnuje ošetřovatelské dobrovolnické práci pro baptistickou farnost. Také se stará o nevrlého, nemocného a nevěřícího souseda Olina Arrendala. Vděčný stařík ji seznámí se s...

Paul a Davie Nance žijící na vesnici by byli štastným párem, kdyby nebylo čtyř spontánních potratů, jimiž Davie prošla. Davie se věnuje ošetřovatelské dobrovolnické práci pro baptistickou farnost. Také se stará o nevrlého, nemocného a nevěřícího souseda Olina Arrendala. Vděčný stařík ji seznámí se svým vnukem Clayem - zběhlým Metodistou, který se k němu právě nastěhoval. Davie zanedlouho uchvátí kouzlo Clayovy darebácké osobnosti a jeho její zájem baví. Zanedlouho se však věci změní... Přístupnost 12.

IMDb  49 % CSFD  47 %

Crystal River online

Sledovat Crystal River online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Crystal River online, zda je ke stažení a zda má Crystal River dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč

Crystal River obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Crystal River, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Crystal River postavy.

Crystal River recenze a hodnocení

Ve filmu Crystal River hrají Sean Patrick Flanery, Deborah Duke.

Film Crystal River režíruje .

Film Crystal River má 102 minut.

Film Crystal River můžete vidět na Filmbox+.

Film Crystal River je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.