FB pixel TP pixel
The Fourth State
The Fourth State

Čtvrtá mocnost

The Fourth State
Německo | 2012 | Thrillery | Politika | 115 minut

Paul se potýká s životní krizí, a tak se rozhodne před svými problémy utéci. Odjíždí z Berlína, aby vnesl čerstvé podněty do ruského bulvárního časopisu, který v Moskvě vede jeho mentor Alexei Onegin. Paulovou prací je shánět drby o bohatých a známých lidech v Rusku a brzy pomůže znovu obnovit slávu...

Paul se potýká s životní krizí, a tak se rozhodne před svými problémy utéci. Odjíždí z Berlína, aby vnesl čerstvé podněty do ruského bulvárního časopisu, který v Moskvě vede jeho mentor Alexei Onegin. Paulovou prací je shánět drby o bohatých a známých lidech v Rusku a brzy pomůže znovu obnovit slávu a prodejnost časopisu. Vše se opět zdá v pořádku a jeho život je jedna velká party. Když tento cynik potká krásnou ruskou aktivistku, padne před ní na kolena. Paul má oči pouze pro záhadnou Katju, které se ho dokonce podaří přesvědčit, aby rozjel v časopise politicky motivovaný nekrolog. To však má své následky a v Paulově životě se spustí série rychle následujících událostí. Paul je závislý pouze na svých vlastních prostředcích, na útěku mezi ulicemi nelítostné ruské metropole. Brzy zjistí, že musí čelit své vlastní minulosti, aby vyřešil politické spiknutí. Nemá mnoho času, neboť pronásledovatelé jsou mu v patách. Závod s časem začíná…

CSFD  63 %

Čtvrtá mocnost online

Sledovat Čtvrtá mocnost online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čtvrtá mocnost online, zda je ke stažení a zda má Čtvrtá mocnost dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 19. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč

Čtvrtá mocnost obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čtvrtá mocnost, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čtvrtá mocnost postavy.

Moritz Bleibtreu
Moritz Bleibtreu
Paul Jensen
Mark Ivanir
Mark Ivanir
Aslan
Stipe Erceg
Stipe Erceg
Vladimir
Cosima Shaw
Cosima Shaw
Andrea Berger
Reiner Schöne
Reiner Schöne
Sokolow
Dragoș Bucur
Dragoș Bucur
Shamil
Heiko Maile
Heiko Maile
Hudba
Dennis Gansel
Dennis Gansel
Režie

Čtvrtá mocnost recenze a hodnocení

Ve filmu Čtvrtá mocnost hrají Moritz Bleibtreu, Kasia Smutniak, Mark Ivanir, Max Riemelt, Stipe Erceg, Cosima Shaw, Reiner Schöne.

Film Čtvrtá mocnost režíruje Dennis Gansel.

Film Čtvrtá mocnost má 115 minut.

Film Čtvrtá mocnost můžete vidět na Edison.

Film Čtvrtá mocnost je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.