FB pixel TP pixel
The Prophet's Game
The Prophet's Game

Ďábelská hra

The Prophet's Game
USA | 2000 | Thrillery | Sériový vrah | 106 minut

Po prologu z roku 1967, kdy zuřící otec zničí svému synovi podivnou stolní hru nazvanou "Prorokova hra", ve které šlo o to uhodnout osobnost podle neobvyklých hádanek a otázek, se děj přenáší do současnosti a zaměřuje pozornost na vysloužilého detektiva Vincenta Swana, který se stal známým poté, co ...

Po prologu z roku 1967, kdy zuřící otec zničí svému synovi podivnou stolní hru nazvanou "Prorokova hra", ve které šlo o to uhodnout osobnost podle neobvyklých hádanek a otázek, se děj přenáší do současnosti a zaměřuje pozornost na vysloužilého detektiva Vincenta Swana, který se stal známým poté, co před lety dopadl neblaze proslulého seriového vraha, který si říkal "Malý Jack", jehož oběti se stávaly nedobrovolnými aktéry bizarní verze Prorokovy hry, kdy zabil nejen toho, kdo z jeho hádanek neuhodl zadanou osobnost, ale také osobu, která měla být uhodnuta.

Ďábelská hra obsazení

Herci: Dennis Hopper, Stephanie Zimbalist, Robert Yocum, Joe Penny, Greg Lauren, Shannon Whirry, Sondra Locke

Režie: David Worth

IMDb  50 % Kinobox  36 % Ďábelská hra CSFD 46 %

Ďábelská hra online

Sledovat Ďábelská hra online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ďábelská hra online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Ďábelská hra dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ďábelská hra recenze a hodnocení

Ve filmu Ďábelská hra hrají Dennis Hopper, Stephanie Zimbalist, Robert Yocum, Joe Penny, Greg Lauren, Shannon Whirry, Sondra Locke.

Film Ďábelská hra režíruje David Worth.

Film Ďábelská hra má 106 minut.

Film Ďábelská hra můžete vidět na Filmbox+.

Film Ďábelská hra je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.