FB pixel TP pixel
The Prophet's Game
The Prophet's Game

Ďábelská hra

The Prophet's Game
USA | 2000 | Thrillery | Sériový vrah | 106 minut

Po prologu z roku 1967, kdy zuřící otec zničí svému synovi podivnou stolní hru nazvanou "Prorokova hra", ve které šlo o to uhodnout osobnost podle neobvyklých hádanek a otázek, se děj přenáší do současnosti a zaměřuje pozornost na vysloužilého detektiva Vincenta Swana, který se stal známým poté, co ...

Po prologu z roku 1967, kdy zuřící otec zničí svému synovi podivnou stolní hru nazvanou "Prorokova hra", ve které šlo o to uhodnout osobnost podle neobvyklých hádanek a otázek, se děj přenáší do současnosti a zaměřuje pozornost na vysloužilého detektiva Vincenta Swana, který se stal známým poté, co před lety dopadl neblaze proslulého seriového vraha, který si říkal "Malý Jack", jehož oběti se stávaly nedobrovolnými aktéry bizarní verze Prorokovy hry, kdy zabil nejen toho, kdo z jeho hádanek neuhodl zadanou osobnost, ale také osobu, která měla být uhodnuta.

IMDb  50 % CSFD  46 %

Ďábelská hra online

Sledovat Ďábelská hra online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ďábelská hra online, zda je ke stažení a zda má Ďábelská hra dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ďábelská hra obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ďábelská hra, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ďábelská hra postavy.

Dennis Hopper
Dennis Hopper
Vincent Swan
Stephanie Zimbalist
Stephanie Zimbalist
Francis Aldobrandi
Robert Yocum
Robert Yocum
Alan Joyce
Joe Penny
Joe Penny
Walter Motter
Greg Lauren
Greg Lauren
Detective James
Sondra Locke
Sondra Locke
Adele Highsmith
Darin Cooper
Darin Cooper
Detective Olson
Thorsten Kaye
Thorsten Kaye
Joey Highsmith (adult)
Don Swayze
Don Swayze
Joseph Highsmith
David Worth
David Worth
Režie

Ďábelská hra recenze a hodnocení

Ve filmu Ďábelská hra hrají Dennis Hopper, Stephanie Zimbalist, Robert Yocum, Joe Penny, Greg Lauren, Shannon Whirry, Sondra Locke.

Film Ďábelská hra režíruje David Worth.

Film Ďábelská hra má 106 minut.

Film Ďábelská hra můžete vidět na Filmbox+.

Film Ďábelská hra je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.