FB pixel TP pixel
The Devil's Trap
The Devil's Trap

Ďáblova past

The Devil's Trap
Česko | 1962 | Drama | 85 minut

Baladický příběh se odehrává v oblasti Moravského krasu v první polovině 18tého století. O krásné krajině kolovaly podivné zvěsti, ve kterých se objevoval ďábel. Mlynářská rodina Spálených odedávna zkoumala tajemství přírody, které vždy dokázala využít ku prospěchu svému i vesnického lidu. To se vša...

Baladický příběh se odehrává v oblasti Moravského krasu v první polovině 18tého století. O krásné krajině kolovaly podivné zvěsti, ve kterých se objevoval ďábel. Mlynářská rodina Spálených odedávna zkoumala tajemství přírody, které vždy dokázala využít ku prospěchu svému i vesnického lidu. To se však nezamlouvalo regentovi a biskupovi, a tak spojili síly, aby nepohodlného mlynáře zničili.

Hrají: Karla Chadimová, Vlastimil Hašek, Vít Olmer, Čestmír Řanda st., Josef Hlinomaz, František Kovářík, Vítězslav Vejražka

Režie: František Vláčil

IMDb  77 % Kinobox  75 %

Ďáblova past online

Sledovat Ďáblova past online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ďáblova past online, zda je ke stažení a zda má Ďáblova past dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | od 22. 1. 2024
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ďáblova past novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ďáblova past, které najdeš na našem webu.

Dostala vás Favoritka? Známe 10 historických filmů, které budete milovat
Dostala vás Favoritka? Známe 10 historických filmů, které budete milovat
13.02.2019 18:00:00 | Tipy na film

Favoritka okouzluje nejen diváky, ale zabodovala i na britských filmových cenách, kde proměnila rovných 7 nominací a ovládla tak udílení. Ale režisér Lanthimos není první, kdo se rozhodl s historií naložit po svém. Podívejte se na 10 filmů, které mají k Favoritce blíž, než se na první pohled zdá.

Ďáblova past recenze a hodnocení

Ve filmu Ďáblova past hrají Karla Chadimová, Vlastimil Hašek, Vít Olmer, Čestmír Řanda st., Josef Hlinomaz, František Kovářík, Vítězslav Vejražka.

Film Ďáblova past režíruje František Vláčil.

Film Ďáblova past má 85 minut.

Film Ďáblova past můžete vidět na KVIFF TV.

Film Ďáblova past je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.