FB pixel TP pixel
Madelief: Krassen in het Tafelblad
Madelief: Krassen in het Tafelblad

Daisy

Madelief: Krassen in het Tafelblad
Nizozemí | 1998 | Drama | Rodinné

Celovečerní film byl logickým krokem po úspěšném televizním seriálu Daisy 1 a 2 o veselých, dojemných a hlavně záhadných Daisiných dobrodružstvích. Scratches in the Table je vzrušující film o záhadné babičce. Daisy (10) má zůstat u svého mrzoutského dědy po smrti své babičky. Daisy objeví tajemný př...

Celovečerní film byl logickým krokem po úspěšném televizním seriálu Daisy 1 a 2 o veselých, dojemných a hlavně záhadných Daisiných dobrodružstvích. Scratches in the Table je vzrušující film o záhadné babičce. Daisy (10) má zůstat u svého mrzoutského dědy po smrti své babičky. Daisy objeví tajemný přístřešek v divokém porostu dědovy zahrady. Dříve patřil její babičce a zdá se, že jde o skrytý poklad plný knih a map vzdálených zemí. Byla babička dobrodruh? Proč se zavřela v přístřešku a jaký je význam šrámu na stole? Tajný symbol? Daisy je rozhodnutá dozvědět se o tajném babiččině životě. Příběhy s Daisy jsou založené na dětských knížkách Guuse Kuijera, který dostal za svou práci několik cen (např. Dánské stříbrné pero, Zlaté pero a německou cenu za literaturu pro mládež).

Hrají: Rijk de Gooyer, Peter Blok, Kitty Courbois

IMDb  71 % Kinobox  70 %

Daisy online

Sledovat Daisy online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Daisy online, zda je ke stažení a zda má Daisy dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 18. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Daisy recenze a hodnocení

Ve filmu Daisy hrají Rijk de Gooyer, Peter Blok, Kitty Courbois.

Film Daisy režíruje .

Film Daisy můžete vidět na Filmbox+.

Film Daisy je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.