FB pixel TP pixel
Daltry Calhoun

Daltry Kelhůn

Daltry Calhoun
USA | 2005 | 100 minut

Zdánlivě světaznalý Eric přijíždí z Chicaga na řecký ostrov Patmos. Chce zde navázat na pátrání svého dávno zesnulého otce Phillipa a najít bájný pohár Jana Evangelisty. Hledat začíná poblíž archeologických výkopů postaršího profesora Tierneyho, ale využívá k tomu nejnovějšího vybavení. Brzy je scho...

Zdánlivě světaznalý Eric přijíždí z Chicaga na řecký ostrov Patmos. Chce zde navázat na pátrání svého dávno zesnulého otce Phillipa a najít bájný pohár Jana Evangelisty. Hledat začíná poblíž archeologických výkopů postaršího profesora Tierneyho, ale využívá k tomu nejnovějšího vybavení. Brzy je schopen určit polohu vysněného nálezu, nicméně nepočítal s tím, že ono místo leží pod vyhlášenou tavernou široko daleko velice oblíbené Katariny, která si získá jeho srdce."

IMDb  52 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Daltry Kelhůn online

Daltry Kelhůn online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Daltry Kelhůn obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Daltry Kelhůn, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Daltry Kelhůn postavy.

Daltry Kelhůn recenze a hodnocení

Ve filmu Daltry Kelhůn hrají Johnny Knoxville, Juliette Lewis, David Koechner, Kick Gurry, Lawrence Bull Jr., Beth Grant, Andrew Prine.

Film Daltry Kelhůn režíruje Katrina Holden Bronson.

Film Daltry Kelhůn má 100 minut.

Film Daltry Kelhůn není zatím nikde online.

Film Daltry Kelhůn není zatím kde sledovat.