FB pixel TP pixel
Danganronpa: The Animation
Danganronpa: The Animation

Danganronpa: The Animation

Danganronpa: The Animation
| 2013 | 24 minut | 2 řad(a) | 25 epizod

Skupina patnácti středoškoláků je zavřena v elitní střední škole, jejímiž studenty jsou pouze a jen oni. Ředitelem této školy je medvídek Monokuma, který jim dovolí opustit školu teprve poté, co ji úspěšně absolvují. Ovšem jediným způsobem, jak ji úspěšně absolvovat, je podle Monokumy zabití jednoho...

Skupina patnácti středoškoláků je zavřena v elitní střední škole, jejímiž studenty jsou pouze a jen oni. Ředitelem této školy je medvídek Monokuma, který jim dovolí opustit školu teprve poté, co ji úspěšně absolvují. Ovšem jediným způsobem, jak ji úspěšně absolvovat, je podle Monokumy zabití jednoho ze svých nových spolužáků tak, aby na vraha nikdo nepřišel. Pokud ostatní spolužáci odhalí identitu vraha, je vrah popraven. Pokud se jim však pravou identitu vraha odhalit nepodaří, přežije pouze vrah a ostatní jsou popraveni. Přežije vůbec někdo z patnácti vyvolených tohle krveprolití? (Hromino)

Danganronpa: The Animation obsazení

Herci: Megumi Ogata, Yoko Hikasa, Kanata Hongo, Chiwa Saito, Junichi Suwabe, Takuya Eguchi, Toshiyuki Morikawa, Saki Fujita, Rie Kugimiya, Mai Nakahara, Keiji Fujiwara

Režie: Seiji Kishi, Daiki Fukuoka

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Danganronpa: The Animation online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Danganronpa: The Animation online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Danganronpa: The Animation dabing nebo titulky.

Danganronpa: The Animation celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Danganronpa: The Animation Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Danganronpa: The Animation recenze a hodnocení

Tvůj názor na Danganronpa: The Animation?

V seriálu Danganronpa: The Animation hrají Megumi Ogata, Yoko Hikasa, Kanata Hongo, Chiwa Saito, Junichi Suwabe, Takuya Eguchi, Toshiyuki Morikawa, Saki Fujita, Rie Kugimiya, Mai Nakahara, Keiji Fujiwara.

Seriál Danganronpa: The Animation není zatím nikde online.

Seriál Danganronpa: The Animation není zatím kde sledovat.