FB pixel TP pixel
Thank You for Smoking

Děkujeme, že kouříte

Thank You for Smoking
USA | 2005 | Drama | Satira | 92 minut

Nick Naylor je úspěšný zaměstnanec velké tabákové společnosti a má v popisu práce velebit před veřejností a médii krásy kuřáctví. Díky své pohotovosti, cynickému vtipu a zkušenosti je schopen - jako každý správný ďáblův advokát - každou námitku svých odpůrců interpretovat ve prospěch zaměstnavatele....

Nick Naylor je úspěšný zaměstnanec velké tabákové společnosti a má v popisu práce velebit před veřejností a médii krásy kuřáctví. Díky své pohotovosti, cynickému vtipu a zkušenosti je schopen - jako každý správný ďáblův advokát - každou námitku svých odpůrců interpretovat ve prospěch zaměstnavatele. S dvojicí svých nejlepších přátel, pracujících pro společnost vyrábějící alkohol a pro jistou zbrojní korporaci, tvoří Nick trio známé jako Obchodníci se smrtí. Kovboj s cigaretou je na tom však momentálně špatně a souvislosti mezi omamnou bílou tyčinkou a bolestivou smrtí jsou stále zřetelněji na pořadu dne - a Nick by navíc chtěl být vzorem pro svého milovaného dvanáctiletého syna Joeyho. Pozitivní prezentace vlastní práce před synovou školní třídou je jen prvním z řady kousků testujících Nickovu připravenost. A co když mu někdo začne vyhrožovat, že ho unese a podrobí zkázonosné protikuřácké léčbě? Autorem hvězdně obsazené satirické komedie je syn úspěšného amerického režiséra Ivana Reitmana, debutující Jason Reitman.

IMDb  76 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Děkujeme, že kouříte online

Děkujeme, že kouříte online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Děkujeme, že kouříte obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Děkujeme, že kouříte, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Děkujeme, že kouříte postavy.

Děkujeme, že kouříte zajímavosti

Rozpočet
6 500 000 $
Tržby v českých kinech
1 918 514 Kč
Návštěvnost v českých kinech
18 499 diváků

Děkujeme, že kouříte recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
28.09.2006 20:08:00

Po velmi dlouhe dobe film, ktery pobavi, pouci, zaujme, je originalni a skvele natoceny.

 90 %