FB pixel TP pixel
Deník babičky Němcové

Deník babičky Němcové

Deník babičky Němcové
| 1999

Naším cílem je natočit život jednoho domu v pražské čtvrti Zbraslav jako život místa, které může představovat "detail" světa, v němž se sbíhají souvislosti každodenní i nadčasové povahy. Výc...

Naším cílem je natočit život jednoho domu v pražské čtvrti Zbraslav jako život místa, které může představovat "detail" světa, v němž se sbíhají souvislosti každodenní i nadčasové povahy. Východiskem je deník babičky Aleny Němcové z pražské čtvrti Zbraslav a film Deník babičky Němcové, který jsme natočili před deseti lety a jehož "scénářem" byl deník Jiřiny Němcové, která byla tchyní Aleny. Deníky obou žen pocházejí ze stejného domu a oba obsahují zápisky osobního, rodinného, společenského, reálného i surreálního charakteru, které vnímáme jako příležitost natočit film o tom, že všední může být naše vnímání, ale nikoliv svět jako takový. Naším záměrem je přeměnit všednost v jedinečnost.

CSFD  57 %

Deník babičky Němcové online

Sledovat Deník babičky Němcové online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Deník babičky Němcové online, zda je ke stažení a zda má Deník babičky Němcové dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 11. 5. 2022
Předplatné za 135 Kč

Deník babičky Němcové recenze a hodnocení

Tvůj názor na Deník babičky Němcové?