FB pixel TP pixel
Rock Slyde

Detektiv Slyde

Rock Slyde
USA | 2010 | Thrillery | 86 minut

Rock Slyde je soukromý detektiv. Je spíše Frank Drebin než Philip Marlowe, ale rozhodně před nikým neustoupí. Doba se změnila, on však nikoli. Rock, ačkoliv občas trochu zmatený, stále odvádí dobrou práci - a to i v době, kdy jde vše těžko. Věci se však změní, když do Rockovy kanceláře přichází opil...

Rock Slyde je soukromý detektiv. Je spíše Frank Drebin než Philip Marlowe, ale rozhodně před nikým neustoupí. Doba se změnila, on však nikoli. Rock, ačkoliv občas trochu zmatený, stále odvádí dobrou práci - a to i v době, kdy jde vše těžko. Věci se však změní, když do Rockovy kanceláře přichází opilá femme fatale Sara Lee s jasným úkolem: někdo jí pronásleduje a ona potřebuje zjistit kdo. Rezervuje si tak pro sebe veškerý Slydeův čas - ale bohatě ho za to odmění."

IMDb  55 %

Detektiv Slyde online

Sledovat Detektiv Slyde online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Detektiv Slyde online, zda je ke stažení a zda má Detektiv Slyde dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč

Detektiv Slyde obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Detektiv Slyde, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Detektiv Slyde postavy.

Detektiv Slyde recenze a hodnocení

Ve filmu Detektiv Slyde hrají Patrick Warburton, Andy Dick, Rena Sofer, Elaine Hendrix, Jason Alexander, Eric Roberts, Lea Thompson.

Film Detektiv Slyde režíruje Chris Dowling.

Film Detektiv Slyde má 86 minut.

Film Detektiv Slyde můžete vidět na Filmbox+.

Film Detektiv Slyde je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.