FB pixel TP pixel
Min sosters born i Afrika
Min sosters born i Afrika

Děti mojí sestry a africké dobrodružství

Min sosters born i Afrika
Dánsko | 2013 | My Sisters Kids | Dobrodružné filmy | 85 minut

V novém filmu o Dětech mé sestry trvají děti na tom, že pojedou do Afriky pracovat na podporu ohrožených zvířat. Strýčkovi Erikovi se moc nechce, ale nakonec souhlasí. V Africe se ke svému překvapení setkají i se slečnu Flinth. Všichni odjedou na výlet, ale slečna Flinth je unesena pytláky a začíná ...

V novém filmu o Dětech mé sestry trvají děti na tom, že pojedou do Afriky pracovat na podporu ohrožených zvířat. Strýčkovi Erikovi se moc nechce, ale nakonec souhlasí. V Africe se ke svému překvapení setkají i se slečnu Flinth. Všichni odjedou na výlet, ale slečna Flinth je unesena pytláky a začíná záchranná výprava.Severský filmový klub

IMDb  44 %

Děti mojí sestry a africké dobrodružství online

Sledovat Děti mojí sestry a africké dobrodružství online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Děti mojí sestry a africké dobrodružství online, zda je ke stažení a zda má Děti mojí sestry a africké dobrodružství dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna

Děti mojí sestry a africké dobrodružství obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Děti mojí sestry a africké dobrodružství, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Děti mojí sestry a africké dobrodružství postavy.

Děti mojí sestry a africké dobrodružství recenze a hodnocení

Tvůj názor na Děti mojí sestry a africké dobrodružství?

Ve filmu Děti mojí sestry a africké dobrodružství hrají Mille Dinesen, Peter Mygind, Lasse Guldberg Kamper, Mathilde Hogh Kolben, Frida Luna Roswall Mattson, Clara Rugaard-Larsen, Vicky Brooker.

Film Děti mojí sestry a africké dobrodružství režíruje Martin Miehe-Renard.

Film Děti mojí sestry a africké dobrodružství má 85 minut.

Film Děti mojí sestry a africké dobrodružství můžete vidět na Prima Videopůjčovna.

Film Děti mojí sestry a africké dobrodružství je online na Prima Videopůjčovna, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.