FB pixel TP pixel
Diskopríbeh
Diskopríbeh

Discopříběh

Diskopríbeh
Česko | 1987 | Discopříběh | Hudební filmy | Tanec

Jirka Horáček žije na plzeňském sídlišti se svým otcem a volný čas tráví s partou kamarádů především na diskotékách. Na jedné z nich se seznámí s atraktivní blondýnou Evou, která však patří ke staršímu frajírkovi Cáfovi. Přestože se stejný večer seznámí také s Jitkou, zamiluje se do sebevědomé krasa...

Jirka Horáček žije na plzeňském sídlišti se svým otcem a volný čas tráví s partou kamarádů především na diskotékách. Na jedné z nich se seznámí s atraktivní blondýnou Evou, která však patří ke staršímu frajírkovi Cáfovi. Přestože se stejný večer seznámí také s Jitkou, zamiluje se do sebevědomé krasavice Evy. A tak zatímco sympatické Jitce dává okatě najevo svůj nezájem, snaží se vetřít do přízně Evy. Současně se začíná dostávat do stále větších problémů se svým otcem, který nemá nervy na jeho pubertální vylomeniny.

Hrají: Rudolf Hrušínský nejml., Ladislav Potměšil, Mariana Slováková, Jaroslava Stránská, Radek Pospíšil, Pavel Kocourek, Roman Pikl

Režie: Jaroslav Soukup

IMDb  55 % Kinobox  58 %

Discopříběh online

Sledovat Discopříběh online můžeš na O2TV, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Discopříběh online, zda je ke stažení a zda má Discopříběh dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 3. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 19. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 10. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Discopříběh zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 656 002 diváků

Discopříběh recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
04.09.2006 23:11:00

Byli jsme mladi a nemeli jsme na co koukat...

 60 %

Ve filmu Discopříběh hrají Rudolf Hrušínský nejml., Ladislav Potměšil, Mariana Slováková, Jaroslava Stránská, Radek Pospíšil, Pavel Kocourek, Roman Pikl.

Film Discopříběh režíruje Jaroslav Soukup.

Film Discopříběh vidělo v českých kinech 1 656 002 diváků.

Film Discopříběh můžete vidět na O2TV, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo.

Film Discopříběh je online na O2TV, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.