FB pixel TP pixel
Discopříběh 2
Discopříběh 2

Discopříběh č. 2

Discopříběh 2
Česko | 1991 | Discopříběh | Hudební filmy | Muzikály

Osudy otce a syna Horáčkových, tentokrát si ovšem prohodili úlohy. Jirka se oženil, usadil a dospěl, zatímco s jeho otcem jsou problémy, neboť jej postihla „druhá míza“ a s pocitem, že mu ujíždí poslední vlak, naváže vztah se striptérkou Álou, barví si vlasy, ale hlavně se mu líbí hezká a milá zdrav...

Osudy otce a syna Horáčkových, tentokrát si ovšem prohodili úlohy. Jirka se oženil, usadil a dospěl, zatímco s jeho otcem jsou problémy, neboť jej postihla „druhá míza“ a s pocitem, že mu ujíždí poslední vlak, naváže vztah se striptérkou Álou, barví si vlasy, ale hlavně se mu líbí hezká a milá zdravotní sestra Lucie. Přestože se chová tak, až se ostatním zdá, jako by mu přeskočilo, všechno samozřejmě dobře dopadne.

Hrají: Ladislav Potměšil, Rudolf Hrušínský nejml., Veronika Kánská, Eva Čížkovská, Jaroslava Stránská, Jaroslava Bobková, Jaroslava Obermaierová

Režie: Jaroslav Soukup

IMDb  39 % Kinobox  47 %

Discopříběh č. 2 online

Sledovat Discopříběh č. 2 online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Discopříběh č. 2 online, zda je ke stažení a zda má Discopříběh č. 2 dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Discopříběh č. 2 zajímavosti

Tržby v českých kinech
12 649 904 Kč
Návštěvnost v českých kinech
985 113 diváků

Discopříběh č. 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Discopříběh č. 2 hrají Ladislav Potměšil, Rudolf Hrušínský nejml., Veronika Kánská, Eva Čížkovská, Jaroslava Stránská, Jaroslava Bobková, Jaroslava Obermaierová.

Film Discopříběh č. 2 režíruje Jaroslav Soukup.

Film Discopříběh č. 2 vidělo v českých kinech 985 113 diváků. Jedná se o 18. nejnavštěvovanější film v Česku.

Film Discopříběh č. 2 můžete vidět na Voyo.

Film Discopříběh č. 2 je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.