FB pixel TP pixel
Dnes v jednom domě
Dnes v jednom domě

Dnes v jednom domě

Dnes v jednom domě
Československo | 1980 | Drama seriály | Vztahy | 85 minut | 1 řad(a) | 9 epizod

Zatím co se v seriálu Oldřicha Daňka a Jana Otčenáška "Byl jednou jeden dům" diváci seznámili s osudy lidiček žijících v domě špeditéra Nerudného na sklonku třicátých let, zavede nás další devítidílný seriál stejných autorů do doby podstatně novější. Jak už říká název seriálu, hrdiny příběhů budou l...

Zatím co se v seriálu Oldřicha Daňka a Jana Otčenáška "Byl jednou jeden dům" diváci seznámili s osudy lidiček žijících v domě špeditéra Nerudného na sklonku třicátých let, zavede nás další devítidílný seriál stejných autorů do doby podstatně novější. Jak už říká název seriálu, hrdiny příběhů budou lidé, kteří našli domov v jednom ze sídlištních bloků. Tomuto nenápadnému a na pohled nezajímavému místu se říká Sojčí vrch. Zpočátku se tu budoucí nájemníci potkávají při obhlídkách vytouženého domova to ještě nevědí, že jednou spolu budou bydlet. Přicházejí sem s různými pocity:mladý dělník Krejza a jeho žena Jarka sem chodí snít o vlastním bytě, Zdena Pilichová, takto pedikérka, už na holém prostranství vidí nejen dům, ale i vzorné středisko služeb, stavbyvedoucí Panc tu na sídlišti pracuje a dům staví i pro sebe ale například důchodce Petrbok se vší mocí vzpírá opustit půvabnou Kampu a se svou ženou sem přijde jen z donucení. Tato část končí v předvečer všeobecného stěhování. Dům číslo 78, zatím bez dějin a bez paměti, čeká už netrpělivě na lidi, kteří zítra začnou psát jeho historii.

IMDb  54 % CSFD  49 %

Dnes v jednom domě online

Sledovat Dnes v jednom domě online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dnes v jednom domě online, zda je ke stažení a zda má Dnes v jednom domě dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 3. 5. 2020
Zdarma

Dnes v jednom domě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dnes v jednom domě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dnes v jednom domě postavy.

Dnes v jednom domě recenze a hodnocení

V seriálu Dnes v jednom domě hrají Václav Voska.

Seriál Dnes v jednom domě můžete vidět na iVysílání.

Seriál Dnes v jednom domě je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.