FB pixel TP pixel
Dobré světlo
Dobré světlo

Dobré světlo

Dobré světlo
Česko | 1986 | Drama | Sex

Karel Kachyňa se zahleděl na tragikomické osudy architekta - fotografa Viktora, jemuž se rozpadá po dvaceti letech rodinné zázemí, hledá nové životní zakotvení a navíc naráží na pokrytectví maloměstské honorace, když hodlá veřejně představit odvážné ženské akty. Mladičká cikánská dívka, s níž se...

Karel Kachyňa se zahleděl na tragikomické osudy architekta - fotografa Viktora, jemuž se rozpadá po dvaceti letech rodinné zázemí, hledá nové životní zakotvení a navíc naráží na pokrytectví maloměstské honorace, když hodlá veřejně představit odvážné ženské akty. Mladičká cikánská dívka, s níž se náhodně setká, v něm probudí touhu po svobodě a nezávislosti. Režisér natočil kritickou výpověď tak říkajíc v dovolených mezích.

IMDb  68 % CSFD  65 %

Dobré světlo online

Sledovat Dobré světlo online můžeš na České kino, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dobré světlo online, zda je ke stažení a zda má Dobré světlo dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 20. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dobré světlo obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dobré světlo, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dobré světlo postavy.

Dobré světlo recenze a hodnocení

Ve filmu Dobré světlo hrají Jana Šulcová, Jan Pohan, Ilja Prachař, Jan Hartl, Bořivoj Navrátil, František Řehák, Ivana Chýlková.

Film Dobré světlo režíruje Karel Kachyňa.

Film Dobré světlo můžete vidět na České kino, Starmax, Voyo.

Film Dobré světlo je online na České kino, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.