FB pixel TP pixel
Robosapien: Rebooted
Robosapien: Rebooted

Dobrodružství s robotem

Robosapien: Rebooted
USA | 2013 | Sci-fi filmy | Roboti | 86 minut

Robotický a lidský chlapec se spojí, aby zachránili své rodiče, kteří jsou drženi v zajetí v organizaci Kinetech Labs, která financovala robotova tvůrce. A tak se oba kluci vydávají na dobrodružství, aby přelstili zlého Kinetecha.\r\nHenry možná není nejpopulárnějším klukem ve škole, ale rozhodně je...

Robotický a lidský chlapec se spojí, aby zachránili své rodiče, kteří jsou drženi v zajetí v organizaci Kinetech Labs, která financovala robotova tvůrce. A tak se oba kluci vydávají na dobrodružství, aby přelstili zlého Kinetecha.\r\nHenry možná není nejpopulárnějším klukem ve škole, ale rozhodně je tím nejchytřejším, což má svoje výhody. Zvlášť když narazí na rozbitého robota, kterého pojmenoval Cody. Když ho opraví, zjišťuje, že to není obyčejný stroj – je to vysoce inteligentní vyhledávací a záchranný robot, kterého vysvobodil jeho vynálezce ze spárů zlovolné organizace Kinetech Labs, jež ho chtěla využívat pro vojenské účely. Cody a Henry se spřátelí, ale málem jim všechno překazí Kinetech, který vystopuje Codyho a unese ho zpět do laboratoře. Naštěstí je tu ještě Codyho vynálezce, který se cítí provinile, a tak se s oběma chlapci spojí. Když Kinetech unese Henryho matku a vynálezce, musí chlapec se svým robotem přelstít zlouny a zachránit své rodiče. Akcí a humorem nabité dobrodružství pro celou rodinu přináší tvůrci Spider Mana, X-Mena a Iron Mana!

IMDb  48 % CSFD  43 %

Dobrodružství s robotem online

Sledovat Dobrodružství s robotem online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dobrodružství s robotem online, zda je ke stažení a zda má Dobrodružství s robotem dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč

Dobrodružství s robotem obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dobrodružství s robotem, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dobrodružství s robotem postavy.

Dobrodružství s robotem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dobrodružství s robotem?