FB pixel TP pixel
Doctor Foster
Doctor Foster

Doktorka Fosterová

Doctor Foster
Velká Británie | 2015 | Drama seriály | Doktoři | 60 minut | 2 řad(a) | 10 epizod | Nové díly od 31. 3. 2016

Doktorka Gemma Fosterová je ve všech ohledech úspěšná žena. Ve svých sedmatřiceti letech je respektovanou lékařkou, milující manželkou a matkou. Idylický obrázek však brzy získává první trhliny. Nejprve jde jen o nenápadné náznaky, Gemma se však najednou cítí ztracená. Je opravdu její manželství tak...

Doktorka Gemma Fosterová je ve všech ohledech úspěšná žena. Ve svých sedmatřiceti letech je respektovanou lékařkou, milující manželkou a matkou. Idylický obrázek však brzy získává první trhliny. Nejprve jde jen o nenápadné náznaky, Gemma se však najednou cítí ztracená. Je opravdu její manželství tak pevné, jak se zdá? A opravdu může svému muži bezvýhradně věřit, nebo jí něco tají? Jediné východisko spatřuje v rozhodnutí odhalit za každou cenu pravdu. S přibývajícími důkazy, že všechno není v pořádku, však v dosud pevném vztahu vzrůstá napětí, které hrozí osudovým výbuchem... Vypjaté psychologické drama napsal pro britskou BBC Mike Bartlett a po úspěchu první pětidílné řady následovala v roce 2017 řada druhá. Titulní roli v seriálu ztvárnila Suranne Jonesová, která se za svůj výkon stala v roce 2016 držitelkou prestižní Ceny BAFTA.

Hrají: Suranne Jones, Bertie Carvel, Clare-Hope Ashitey, Isabelle Estelle Corbusier, Jodie Comer, Thusitha Jayasundera, Martha Howe-Douglas

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Doktorka Fosterová online

Sledovat Doktorka Fosterová online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Doktorka Fosterová online, zda je ke stažení a zda má Doktorka Fosterová dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 3. 5. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Doktorka Fosterová recenze a hodnocení

V seriálu Doktorka Fosterová hrají Suranne Jones, Bertie Carvel, Clare-Hope Ashitey, Isabelle Estelle Corbusier, Jodie Comer, Thusitha Jayasundera, Martha Howe-Douglas.

Seriál Doktorka Fosterová můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Doktorka Fosterová je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.