FB pixel TP pixel
The Letter for the King

Dopis pro krále

The Letter for the King
Nizozemí | 2008 | Dobrodružné filmy | Dobrodružné fantasy | 110 minut

Ve filmu Dopis pro krále se šestnáctiletý Tiuri vydává na dráhu rytíře-doručovatele poté, co dostal rozkaz od umírajícího rytíře. Musí v co největším utajení doručit dopis králi země Unauwen. Dobrodružná cesta mladíka vede horami, lesy a údolími, kde za každým zákrutem čeká nějaké nebezpečí. Dopis v...

Ve filmu Dopis pro krále se šestnáctiletý Tiuri vydává na dráhu rytíře-doručovatele poté, co dostal rozkaz od umírajícího rytíře. Musí v co největším utajení doručit dopis králi země Unauwen. Dobrodružná cesta mladíka vede horami, lesy a údolími, kde za každým zákrutem čeká nějaké nebezpečí. Dopis však nesmí za žádných okolností padnout do špatných rukou!

Hrají: Yannick van de Velde, Victor Reinier, Rüdiger Vogler, Rüdiger Vogler, Lars Rudolph, Hanna Schwamborn, Uwe Ochsenknecht

Režie: Pieter Verhoeff

IMDb  58 % Kinobox  59 %

Dopis pro krále online

Sledovat Dopis pro krále online můžeš na Canal Plus, Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dopis pro krále online, zda je ke stažení a zda má Dopis pro krále dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 8. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dopis pro krále recenze a hodnocení

Ve filmu Dopis pro krále hrají Yannick van de Velde, Victor Reinier, Rüdiger Vogler, Rüdiger Vogler, Lars Rudolph, Hanna Schwamborn, Uwe Ochsenknecht.

Film Dopis pro krále režíruje Pieter Verhoeff.

Film Dopis pro krále má 110 minut.

Film Dopis pro krále můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+.

Film Dopis pro krále je online na Canal Plus, Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.