FB pixel TP pixel
El Dorado: City of Gold
El Dorado: City of Gold

El Dorado: Dobyvatelé zlatého města

El Dorado: City of Gold
Peru | 2010 | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 90 minut

Archeolog, dobrodruh a lovec pokladů Jack Wilder se vrací a vydává se po stopě bájného zlatého města Inků Eldoráda. Na honbě za pohádkovým pokladem se ho snaží zastavit krutý plukovník Grissom, který je ovšem se svým týmem jen najatým žoldákem. Původně se spolčil s armádním velitelem Matou, nakonec...

Archeolog, dobrodruh a lovec pokladů Jack Wilder se vrací a vydává se po stopě bájného zlatého města Inků Eldoráda. Na honbě za pohádkovým pokladem se ho snaží zastavit krutý plukovník Grissom, který je ovšem se svým týmem jen najatým žoldákem. Původně se spolčil s armádním velitelem Matou, nakonec se ale obrátili proti sobě. Jackovi nezbude, než se spojit s drogovým králem a svou bývalou partnerkou Lupe, aby osvobodil zajaté přátele. Nakonec se jim podaří Eldorádo objevit, jenže zlato je prokleté a zabezpečené. Do jeskyně vtrhnou vojáci i Grissomovi lidé a pokusí se poklad ukrást. V tu chvíli se probudí zlatí strážci a skoro všechny povraždí. Trojice hrdinů ovšem unikne. Jack ale nedokáže Marii slíbit, že skončí s lovením pokladů. Lovení pokladů prý nejdřív musí skončit s ním.

Hrají: Shane West, Luke Goss, Natalie Martinez, Elden Henson, Julio Oscar Mechoso

IMDb  57 %

El Dorado: Dobyvatelé zlatého města online

Sledovat El Dorado: Dobyvatelé zlatého města online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film El Dorado: Dobyvatelé zlatého města online, zda je ke stažení a zda má El Dorado: Dobyvatelé zlatého města dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

El Dorado: Dobyvatelé zlatého města recenze a hodnocení

Tvůj názor na El Dorado: Dobyvatelé zlatého města?

Ve filmu El Dorado: Dobyvatelé zlatého města hrají Shane West, Luke Goss, Natalie Martinez, Elden Henson, Julio Oscar Mechoso.

Film El Dorado: Dobyvatelé zlatého města režíruje .

Film El Dorado: Dobyvatelé zlatého města má 90 minut.

Film El Dorado: Dobyvatelé zlatého města můžete vidět na Voyo.

Film El Dorado: Dobyvatelé zlatého města je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.