FB pixel TP pixel
El Dorado: City of Gold
El Dorado: City of Gold

El Dorado: Dobyvatelé zlatého města

El Dorado: City of Gold
Peru | 2010 | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 90 minut

Archeolog, dobrodruh a lovec pokladů Jack Wilder se vrací a vydává se po stopě bájného zlatého města Inků Eldoráda. Na honbě za pohádkovým pokladem se ho snaží zastavit krutý plukovník Grissom, který je ovšem se svým týmem jen najatým žoldákem. Původně se spolčil s armádním velitelem Matou, nakonec...

Archeolog, dobrodruh a lovec pokladů Jack Wilder se vrací a vydává se po stopě bájného zlatého města Inků Eldoráda. Na honbě za pohádkovým pokladem se ho snaží zastavit krutý plukovník Grissom, který je ovšem se svým týmem jen najatým žoldákem. Původně se spolčil s armádním velitelem Matou, nakonec se ale obrátili proti sobě. Jackovi nezbude, než se spojit s drogovým králem a svou bývalou partnerkou Lupe, aby osvobodil zajaté přátele. Nakonec se jim podaří Eldorádo objevit, jenže zlato je prokleté a zabezpečené. Do jeskyně vtrhnou vojáci i Grissomovi lidé a pokusí se poklad ukrást. V tu chvíli se probudí zlatí strážci a skoro všechny povraždí. Trojice hrdinů ovšem unikne. Jack ale nedokáže Marii slíbit, že skončí s lovením pokladů. Lovení pokladů prý nejdřív musí skončit s ním.

IMDb  57 % CSFD  36 %

El Dorado: Dobyvatelé zlatého města online

Sledovat El Dorado: Dobyvatelé zlatého města online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film El Dorado: Dobyvatelé zlatého města online, zda je ke stažení a zda má El Dorado: Dobyvatelé zlatého města dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč

El Dorado: Dobyvatelé zlatého města obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu El Dorado: Dobyvatelé zlatého města, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu El Dorado: Dobyvatelé zlatého města postavy.

El Dorado: Dobyvatelé zlatého města recenze a hodnocení

Tvůj názor na El Dorado: Dobyvatelé zlatého města?